Apartamenty Verano Residence w Juracie gotoweźródło: Materiały inwestora

Apartamenty Verano Residence w Juracie gotowe

pomorskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Dekpol zakończył realizację budowy luksusowych apartamentów w Juracie przy ul. Mestwina. Inwestycja powstała z myślą o osobach poszukujących atrakcyjnej nieruchomości pod wynajem. Projekt powstał w bliskim sąsiedztwie piaszczystych plaż Morza Bałtyckiego i urokliwej zatoki Gdańskiej. Luksusowe mieszkania są wyposażone m.in. w inteligentny system sterowania FIBARO.
Apartamentowiec Verano Residence to ekskluzywna inwestycja firmy Dekpol S.A., która znajduje się przy ul. Mestwina w Juracie na Półwyspie Helskim. W kameralnej rezydencji powstało w sumie 11 luksusowych apartamentów o powierzchni od 30,9 do 57,6 mkw. Do każdego z nich przynależy balkon lub taras o powierzchni nawet do 37 mkw. W ramach inwestycji wybudowano również podziemny garaż oraz naziemne miejsc postojowe. 
Bardzo wysoka jakość realizacji inwestycji oraz wykończenia wnętrz zapewni najwyższy komfort mieszkańcom. Verano Residence to także świetna propozycja dla inwestujących w nieruchomości – atrakcyjna lokalizacja i prestiżowy charakter obiektu to czynniki, które szczególnie w wysokim sezonie turystycznym przyciągną licznych przyjezdnych. To idealne rozwiązanie dla osób marzących o własnym apartamencie nad Bałtykiem, który będzie na siebie zarabiał. Wg naszych wyliczeń apartament w skali roku może generować nawet 80 000 zł rocznie – powiedział Sebastian Barandziak, dyrektor sprzedaży i członek zarządu Dekpol S.A.
Każdy z apartamentów wyposażony jest w system sterowania FIBARO, który gwarantuje nie tylko wysoki komfort użytkowania lokalu, ale również korzyści finansowe. Dzięki najnowszej technologii można zaoszczędzić do 30% energii elektrycznej i 23% energii cieplnej w skali roku. Wystarczy zainstalować aplikację na ulubionym urządzeniu mobilnym, a możliwe będzie zdalne sterowanie ogrzewaniem i oświetleniem w apartamencie – także na odległość.
REKLAMA
Rezydencja wyróżnia się na tle innych budynków stylowym, nowoczesnym projektem. Podczas budowy zostały wykorzystane materiały wyłącznie najwyższej jakości, co widoczne jest na pierwszy rzut oka. 
Apartamenty sprzedawane są z opcją "wykończenia pod klucz". Każdy lokal charakteryzuje się także bezkonkurencyjnym designem wykończenia wnętrz w stylu: minimal, modern, skandi i soft.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA