DODAJ

Kraków: Piastowska Residence – Terra Casa zbuduje w Bronowicach apartamentowiec w kalifornijskim stylu [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Kraków
Kraków: Piastowska Residence –
Mariusz Bartodziej
2019-07-04 08:45:57
W nowym budynku przy ulicy Piastowskiej znajdzie się blisko 60 mieszkań. Powierzchnia największego wynosi 120 metrów kwadratowych, jednak krakowski deweloper zapewnia możliwość łączenia lokali. Przewidział także przestrzeń dla usług. W garażu podziemnym zaplanował stacje ładowania samochodów elektrycznych.

Terra Casa S.A., wchodząca w skład grupy TC Forum, uzyskała 17 maja pozwolenie na budowę budynku wielorodzinnego z usługami przy ul. Piastowskiej 34 w krakowskich Bronowicach. Na generalnego wykonawcę wybrała TK-Bud Sp. z o.o. Projekt przygotowała pracownia BS-Arch. Inwestycja ma być gotowa do użytku w IV kwartale 2020 roku.

Piastowska Residence to część słonecznej Kalifornii w sercu Krakowa. Apartamentowiec inspirowany naturą i motywami stylu życia mieszkańców zachodniego wybrzeża Stanów Zjednoczonych szczególnie przypadnie do gustu osobom aktywnym, poszukującym w życiu harmonii i ceniącym swój indywidualizm – przekonuje inwestor.

materiały inwestora


Blisko 60 apartamentów z możliwością łączenia

Piastowska Residence to pięciopiętrowy apartamentowiec z 58 mieszkaniami. 47 z nich jest dwu- (32-43 mkw.), 10 trzy- (49-53 mkw.), a jedno czteropokojowe (120 mkw.). Deweloper zapewnia możliwość ich łączenia. Do wszystkich przynależą przeszklone balkony. Wysokość pomieszczeń wynosi 2,55 m.

Terra Casa zaplanowała na parterze lokale usługowe oraz lobby. W dwupoziomowym garażu podziemnym znajdzie się 78 miejsc postojowych, 59 komórek lokatorskich, rowerownia, a także stacje ładowania samochodów elektrycznych.

Więcej wizualizacji w galerii.

Bronowice w rozbudowie

W tej części Krakowa przybywa inwestycji mieszkaniowych. W kwietniu pisaliśmy o realizowanym przez WB Projekt Sp. z o.o. projekcie Bronowicka 65. To trzypiętrowy budynek z kilkunastoma mieszkaniami i przestrzenią przeznaczoną na usługi.

fot. Damian Daraż


Materiały Inwestora


Nowe inwestycje powstają również w innych częściach Bronowic. W marcu donosiliśmy, że firma Des Sp. z o.o. rozpoczęła budowę osiedla Stawowa Przystań. Realizuje w trzech budynkach blisko 80 mieszkań. Inwestycja ma się wyróżniać własnym akwenem wodnym.

materiały inwestora


W tym samym miesiącu informowaliśmy, że na ten rejon stolicy Małopolski postawił także Logi Development Sp. z o.o. Oferuje na kameralnym osiedlu Tetmajera Residence lokale sięgające 125 mkw.

Materiały inwestora