DODAJ

Kraków: Bronowicka 65 – WB Projekt stawia kameralną inwestycję w Bronowicach [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Kraków
Kraków: Bronowicka 65 –
Mariusz Bartodziej
2019-04-16 09:03:29
W trzypiętrowym budynku przy ulicy Bronowickiej znajdzie się kilkanaście mieszkań i miejsce na usługi. Na ostatniej kondygnacji będzie dostępny m.in. stumetrowy apartament. Krakowski deweloper planuje skończyć budowę jeszcze w tym roku.

WB Projekt Sp. z o.o. ruszył w październiku biegłego roku, jako inwestor i generalny wykonawca, z projektem Bronowicka 65. Termin zakończenia prac wyznaczył na IV kwartał tego roku. Ceny w tej inwestycji wynoszą od 343 350 do 910 800 zł (9000-10500 zł/mkw.).

fot. Damian Daraż


Budynek będzie miał pięć kondygnacji. Na poziomie -1 znajdzie się 9 komórek lokatorskich. Parter zajmą lokal użytkowy oraz 16 miejsc postojowych umieszczonych na platformach (zależne i niezależne). Na trzech piętrach będzie dostępnych 14 mieszkań z balkonami lub tarasami, o układach dwu- (32,7-46,2 mkw.) oraz trzypokojowym (55,5-101,2 mkw.). Deweloper zaplanował w obiekcie windę, a na terenie inwestycji – stojak na rowery, ławkę, śmietnik, a także cztery drzewa oraz niską zieleń.

Więcej wizualizacji w galerii.

Materiały Inwestora


Bronowice w rozbudowie

Nowe inwestycje powstają również w innych częściach krakowskich Bronowic. W marcu donosiliśmy, że firma Des Sp. z o.o. rozpoczęła budowę osiedla Stawowa Przystań. Realizuje w trzech budynkach blisko 80 mieszkań. Inwestycja ma się wyróżniać własnym akwenem wodnym.

materiały inwestora

W tym samym miesiącu informowaliśmy, że na tę część stolicy Małopolski postawił także Logi Development Sp. z o.o. Oferuje na kameralnym osiedlu Tetmajera Residence lokale sięgające 125 mkw.

Materiały inwestora