Kraków: Brzozowa Residence – Fox Development stawia apartamentowiec wśród domów źródło: materiały inwestora

Kraków: Brzozowa Residence – Fox Development stawia apartamentowiec wśród domów

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Nowy budynek wielorodzinny powstaje przy ulicy Potrzask. Krakowski deweloper realizuje kilkanaście mieszkań rozlokowanych na trzech kondygnacjach. Będą gotowe w przyszłym roku.

Fox Development rozpoczął w ubiegłym kwartale budowę przy ul. Potrzask 20 w krakowskiej dzielnicy Bieżanów-Prokocim. Planuje oddać inwestycję do użytku w III kw. 2020 roku. Wprowadził ją już do sprzedaży. Ceny wynoszą od 209 001 do 466 872 zł (6 900-8 500 zł/mkw.).

Nowocześnie zaprojektowana bryła budynku została podkreślona przez zastosowanie kolorystyki bieli i szarości. Przeszklone balkony, akcenty z forniru kamiennego oraz antracytowy kolor zewnętrznej stolarki okiennej sprawiają, że budynek ładnie kontrastuje z otaczającą go roślinnością – przekonuje deweloper.
materiały inwestora

14 mieszkań na trzech kondygnacjach

Brzozowa Residence powstaje w sąsiedztwie domów jednorodzinnych. To dwupiętrowy budynek wielorodzinny z 14 apartamentami: 1 jedno- (30,29 mkw.), 9 dwu- (31,4-48,1 mkw.), i 4 trzypokojowymi (55,58-58,65 mkw.). Przynależą do nich ogródki lub balkony. Pomieszczenia są wysokie na 2,6 m.

Teren osiedla jest ogrodzony i monitorowany. Deweloper przewidział miejsca parkingowe zarówno w garażu podziemnym (12), jak i na zewnątrz. Mieszkańcy skorzystają też z komórek lokatorskich.

Więcej wizualizacji w galerii.

Mieszkań stale przybywa

Na tę krakowską dzielnicę stawiają także inni deweloperzy. W sierpniu przedstawialiśmy projekt Aleksandry Park. Na osiedle złoży się pięć dwu-, trzy- i siedmiopiętrowych budynków z windami i usługami. Będzie dostępnych niemal 160 mieszkań o metrażach do 115 mkw.Inwestuje tu też LV Development Sp. z o.o. Sp. k., o czym informowaliśmy w lipcu. Realizuje przy ul. Działkowej Apartamenty Działkowa. Oferuje 45 dwu- i trzypokojowych mieszkań w trzech obiektach.W tej części stolicy Małopolski buduje również Deweloper Nokturn Sp. z o.o. Sp. k. Wprowadzi na rynek niespełna 60 mieszkań w trzypiętrowym budynku z dwiema klatkami schodowymi. Na terenie Willi Nokturn znajdzie się dziedziniec z placem zabaw. O szczegółach pisaliśmy w kwietniu.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA