Wrocław: Kominiarska 15 – GC Deweloper stawia na Widawie bliźniaki z pergolami źródło: materiały inwestora

Wrocław: Kominiarska 15 – GC Deweloper stawia na Widawie bliźniaki z pergolami

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Nowe osiedle powstanie na granicy Lipy Piotrowskiej i Widawy. Wrocławski deweloper odda do użytku ponad 40 lokali w 11 budynkach. Zielone pergole znajdą się nie tylko przed nimi, ale i na wewnętrznym dziedzińcu. Prace mają skończyć się w przyszłym roku.
GC Deweloper Sp. z o.o. otrzymał 15 lipca (po niespełna czterech miesiącach) pozwolenie na budowę przy ulicy Kominiarskiej 15-1722 budynków jednorodzinnych w zabudowie bliźniaczej o łącznej kubaturze 12,7 tys. metrów sześciennych. Projekt przygotowała pracownia A-Z(one) Sp. z o.o. Sp. k.
Inwestor wprowadzi inwestycję do sprzedaży po uprawomocnieniu się zgody na realizację prac. Ceny będą zaczynać się od 6 450 zł/mkw. Z budową chce wystartować jeszcze w tym kwartale, a zakończyć – w IV kwartale 2020 roku. Generalnym wykonawcą zostało Przedsiębiorstwo Inżynieryjne Era S.A. Osiedle ma być gotowe do użytku w II kwartale 2021 roku.
Inwestycja nawiązywać będzie do bardzo popularnej aktualnie stylistyki lat siedemdziesiątych. Jasna elewacja domów zostanie uzupełniona subtelnymi dodatkami imitującymi drewno – zapowiada deweloper.
materiały inwestora

Tarasy na dachach

Kominiarska 15 to zespół 11 piętrowych budynków podzielonych na 22 bliźniaki z 42 lokalami. Połowa to mieszkania trzy- (66-75 mkw.), a pozostałe czteropokojowe (65-76 mkw.). Do tych na parterze będą przynależeć ogródki, a na piętrze balkony (w niektórych także taras na dachu z osobnymi schodami). Wysokość pomieszczeń wyniesie 2,6-2,8 m.
GC Deweloper zaplanował 42 zewnętrzne miejsca postojowe osłonięte pergolami. Ta znajdzie się także na wewnętrznym dziedzińcu. Pod schodami pomieszczą się wózki i rowery.
REKLAMA
Dużo drewnianych detali, takich jak pergole przed budynkami, łatwa w utrzymaniu elewacja drewnopodobna, pochwyty balustrad schodowych, nadadzą kompleksowi budynków nieszablonowy i nowoczesny design a jednocześnie stworzą ciepły i kameralny klimat mini osiedla – zapewnia inwestor.
Więcej wizualizacji w galerii.

Nowe domy i mieszkania

Na Widawie buduje także Dom4U Sp. z o.o. W sierpniu ubiegłego roku przedstawialiśmy jego inwestycję Vidava Sułowska. To dwupiętrowy budynek z lokalem usługowym i kilkoma mieszkaniami.
Materiały inwestora
Ten projekt stanowi kontynuację osiedla Vidava. W sześciudwukondygnacyjnych domach, zlokalizowanych po sąsiedzku, znajdą się 24 dwupoziomowe lokale – każdy z własnym ogródkiem o powierzchni około 100 mkw.
Materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA