Warszawa: Parkur Residence – YIT stawia osiedle z ogrodami na dachach przy torze wyścigów konnych źródło: materiały inwestora

Warszawa: Parkur Residence – YIT stawia osiedle z ogrodami na dachach przy torze wyścigów konnych

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Fiński deweloper zrealizuje docelowo przy ulicy Kłobuckiej na Ursynowie ponad 400 mieszkań. W pierwszym etapie oferuje ich przeszło 130 w dziesięciopiętrowym budynku. Ceny za metr dochodzą do niespełna 15 tysięcy złotych. Mieszkańcy mogą liczyć m.in. na strefy z boiskiem, miejscem na grilla, czy parkiem kieszonkowym.
YIT Development Sp. z o.o. zamierza rozpocząć w tym kwartale budowę przy ul. Kłobuckiej 25 na warszawskich Wyczółkach w dzielnicy Ursynów. Na razie wprowadził inwestycję do sprzedaży. Ceny wynoszą od 279 192 do 985 305 zł (8 349-14 889 zł/mkw.). Planuje oddać ją do użytku w czerwcu 2021 roku.
Fiński deweloper zakupił hektarową nieruchomość w sąsiedztwie toru treningowego wyścigów konnych Służewiec w czerwcu ubiegłego roku. Zrealizuje na niej ponad 400 mieszkań w trzech etapach.
materiały inwestora

Przeszło 130 lokali na start

W ramach pierwszego etapu Parkur Residence powstanie trzynastokondygnacyjny (w tym dwie podziemne) budynek ze 132 mieszkaniami. Na tę liczbę składa się 22 lokali jedno- (27-31 mkw., od 279 191 zł), 33 dwu- (36-40 mkw., od 422 471 zł), 56 trzy- (50-68 mkw.,od 492 051 zł) oraz 21 czteropokojowych (73-90 mkw., od 662 046 zł).
Deweloper przewidział ponadto miejsca postojowe podziemne i naziemne (część stanowisk będzie wyposażona w instalacje do ładowania samochodów z napędem elektrycznym i hybrydowym), komórki lokatorskie, pomieszczenie rekreacyjne, rowerownię, wózkarnię, windę, monitoring, recepcję, usługi concierge, a także lokale usługowe w obiekcie.
Jego eleganckie elewacje i drewniane okna idealnie wtopią się w otoczenie, a szklane balustrady i loggie wyłożone betonowymi płytami będą świetnym uzupełnieniem nowoczesnego wzornictwa – przekonuje inwestor.
materiały inwestora
REKLAMA

Sport, grill i spacer w parku

Osiedle będzie ogrodzone. W jego obrębie YIT zaplanował trzy strefy: aktywności (boisko, piaskownica, plac zabaw, siłownia plenerowa), socjalną (polana piknikowa, miejsce na grilla ze stolikami i ławkami) oraz relaksu (park kieszonkowy oddzielony od ulicy).
Część przestrzeni nie zostanie zagospodarowana, aby mieszkańcy mogli sami zadecydować o ich przeznaczeniu – wyjaśnia deweloper.
Wizytówką inwestycji mają być otwarte ogrody na dachach budynków wyposażone w meble tarasowe i rośliny w donicach. Ponadto we wspólnych przestrzeniach mieszkańcy będą mogli naładować telefon.
Więcej wizualizacji w galerii.

Do tego bliźniaki

W tym tygodniu donosiliśmy o realizacji jeszcze jednej inwestycji w dzielnicy Ursynów. Albero Invest Sp. z o.o. rozpoczął już budowę i sprzedaż osiedla Modern House. Oferuje ponad 40 piętrowych domów w zabudowie bliźniaczej.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA