Warszawa: Moduo Gardens – ECI buduje setki mieszkań na Służewcu źródło: materiały inwestora

Warszawa: Moduo Gardens – ECI buduje setki mieszkań na Służewcu

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
To już kolejna inwestycja warszawskiego dewelopera w rejonie ulicy Cybernetyki. Tym razem zrealizuje cztery budynki o zróżnicowanej wysokości z przeszło 300 mieszkaniami. Będą gotowe za niespełna dwa lata.
Europejskie Centrum Inwestycyjne ECI S.A. wprowadziło do sprzedaży nową inwestycję na warszawskim Służewcu w dzielnicy Mokotów (realizuje tu m.in. osiedle Moduo House Mokotów). Budowę przy ulicy Postępu, blisko zbiegu z Cybernetyki, rozpocznie jeszcze w tym kwartale. Planuje oddać lokale do użytku w I kwartale 2021 roku.
Na Moduo Gardens złożą się cztery budynki wielorodzinne o zróżnicowanej wysokości – od sześciu do ośmiu pięter. Znajdzie się w nich 316 mieszkań. Są dostępne w układach jedno- (28-31 mkw.), dwu- (41-55 mkw.), trzy- (55-82 mkw.), cztero- (82-113 mkw.) i pięciopokojowym (około 118 mkw.). Przynależą do nich balkony, loggie lub tarasy. Wysokość pomieszczeń wynosi 2,77-3,3 m. W garażach podziemnych pomieści się 366 miejsc parkingowych oraz komórki lokatorskie. Deweloper zaplanował całodobową ochronę, monitoring, windy, rowerownie, a także dziedziniec z placem zabaw i siłownią plenerową.
Więcej wizualizacji w galerii.
REKLAMA

Nowe mieszkania także w sąsiedztwie toru wyścigów konnych

Na tę część stolicy postawił także YIT Development Sp. z o.o. Zakupił hektarową nieruchomość w sąsiedztwie toru treningowego wyścigów konnych Służewiec w czerwcu ubiegłego roku. Zrealizuje na niej ponad 400 mieszkań w trzech etapach inwestycji Parkur Residence. W maju donosiliśmy, że ruszył ze sprzedażą pierwszych lokali. Oferuje ich na start przeszło 130.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA