Warszawa: Bokserska – Budimex wystartował z budową osiedla na Służewcu źródło: materiały inwestora

Warszawa: Bokserska – Budimex wystartował z budową osiedla na Służewcu

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
Bokserska
adresWarszawa, Bokserska
inwestorSpravia Sp. z o.o.
REKLAMA
Nowa inwestycja w pobliżu zbiegu ulic Bokserskiej i Komputerowej obejmie ponad 200 mieszkań. Warszawski deweloper postawi dwa budynki wielorodzinne sięgające siedmiu pięter. Pierwszy będzie gotowy za prawie dwa lata.
Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. zawarł 3 sierpnia umowę z Budimeksem S.A. (o wartości 69,4 mln zł netto) na budowę I etapu inwestycji przy ul. Bokserskiej na warszawskim Służewcu, w dzielnicy Mokotów. Wprowadził ją już do sprzedaży. Ceny wynoszą 347 760-1 235 412 zł. Prace ruszyły 12 sierpnia. Termin ich zakończenia to 15 kwietnia 2022 roku.
materiały inwestora

Osiedle z dwoma dziedzińcami

Osiedle Bokserska tworzą dwa budynki na planie litery "U" o zróżnicowanej wysokości, od czterech do siedmiu pięter. Znajduje się w nich 230 mieszkań od kawalerek po takie z pięcioma pokojami, w metrażach 30,24-115,16 mkw. Przynależą do nich balkony lub loggie, a na najwyższych kondygnacjach tarasy (do 46 mkw.). Wnętrza są wysokie na 2,6-2,8 m.
Mieszkańcy mają do dyspozycji windy, 24 komórki lokatorskie oraz 230 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. W środku (na parterze) znajdą się też lokale usługowe. Deweloper zaplanował dwa dziedzińce m.in. z kilkudziesięcioma posadzonymi młodymi drzewami, małą architekturą (altana, ławki, stojaki rowerowe) oraz zabawkami dla dzieci (zestaw sensoryczny).
Więcej wizualizacji w galerii.
REKLAMA

Setki nowych mieszkań na Służewcu

Przy ul. Bokserskiej zainwestował w ostatnim czasie także m.in. Marvipol S.A. Realizuje osiedle Moko Botanika, czyli trzy budynki wielorodzinne mające od ośmiu do dwunastu pięter. Pomieszczą prawie pół tysiąca mieszkań o metrażach sięgających 87 mkw. O szczegółach pisaliśmy w lutym.
fot. Jakub Zazula
materiały inwestora
A w innej części Służewca, przy ul. Jana Pawła Woronicza, inwestycję zrealizuje Metropolis Investments Sp. z o.o. Moko Concept Apartments to budynek o zróżnicowanej wysokości, od dwóch do siedmiu pięter. Powierzchnia największego spośród ponad 70 lokali mieszkalnych wynosi 265 mkw. Więcej o tym projekcie pisaliśmy w ubiegłym miesiącu.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA