Warszawa: Wola Skwer – Budimex stawia osiedle nastawione na zieleń źródło: materiały inwestora

Warszawa: Wola Skwer – Budimex stawia osiedle nastawione na zieleń

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Mieszkańcy nowej inwestycji warszawskiego dewelopera skorzystają z nowego ogólnodostępnego skweru, a także z dwóch wewnętrznych dziedzińców. Czeka na nich jeszcze m.in. amfiteatr, jako miejsce sąsiedzkich spotkań. Na początek powstaje przeszło 180 lokali mieszkalnych i usługowych.
Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. rozpoczął w I kwartale realizację pierwszego etapu osiedla przy zbiegu ulic Obozowej i św. Stanisława na warszawskiej Woli. Zakończy go w II kwartale 2021 roku. Inwestycja trafiła już do sprzedaży. Ceny wynoszą od 411 475 do 1 248 750 zł (9 100-11 100 zł/mkw.).

Mieszkania, usługi i reprezentacyjny hol

Wola Skwer powstanie w dwóch etapach. W pierwszym Budimex Nieruchomości stawia sześciopiętrowy blok od strony ul. Obozowej. Znajdą się w nim 172 mieszkania, dostępne w układach: dwu- (38-51 mkw.), trzy- (53-75 mkw.), cztero- (80-94 mkw.) i pięciopokojowym (113 mkw.). Do wszystkich przynależą balkony, loggie, tarasy lub ogródki. Ponadto mieszkańcy mogą liczyć na 11 lokali usługowych, miejsca postojowe w garażu podziemnym, komórki lokatorskie oraz na wózkownie. W głównym wejściu będzie mieścić się reprezentacyjny hol z siedziskami.
Na elewacjach pojawią się modne szarości, biel i beże. Elementem wyróżniającym będą loggie osłonięte od strony ulicy szklanymi panelami – podkreśla deweloper.
materiały inwestora

Skwer dla wszystkich, dla mieszkańców osiedla dwa dziedzińce

Budimex Nieruchomości utworzy ogólnodostępny skwer. Za to dla mieszkańców jego inwestycji przewidział dwa wewnętrzne dziedzińce z krzewami i trawnikami. Znajdą się na tam ławki, pergole, amfiteatr, stojaki rowerowe, a także plac zabaw (w drugim etapie). Osiedle będzie zamknięte (częściowo ogrodzone), chronione i monitorowane. Za projekt odpowiada pracownia PIG Architekci Sp. z o.o.
materiały inwestora

Apartamentowiec premium i wielofunkcyjny kompleks

Nowe mieszkania powstają także w innej części Woli. Dom Development S.A. realizuje budynek Apartamenty Ogrodowa, mierzący od kilku do kilkunastu pięter. Ceny zaczynają się od ponad 15 000 zł/mkw. O szczegółach pisaliśmy w lutym.
fot. Jakub Zazula
Materiały inwestora
Za to miesiąc później przedstawialiśmy koncepcję wielofunkcyjnego kompleksu Towarowa 22. Echo Investment S.A. zrealizuje około 230 tys. mkw. powierzchni użytkowej. Planuje mieszkania, biura, kawiarnie, teatr, a nawet kino festiwalowe.
fot. Jakub Zazula
Materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA