Warszawa: W Apartments – apartamentowiec na Woli od Marvipolu sięgnie piętnastu pięter źródło: materiały inwestora

Warszawa: W Apartments – apartamentowiec na Woli od Marvipolu sięgnie piętnastu pięter

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Na kompleks przy ulicy Siedmiogrodzkiej złożą się dwa budynki – sześcio- i piętnastopiętrowy. Znajdzie się w nich łącznie ponad 200 mieszkań, w tym część dwupoziomowych, i lokale usługowe. Ich realizacja jest warta blisko 80 milionów złotych netto. Warszawski deweloper odda je do użytku za dwa lata.
Marvipol S.A. wyburzył już budynek socjalno-biurowy przy ul. Siedmiogrodzkiej 3 na warszawskim Czystem w dzielnicy Wola. Teraz prowadzi w tej lokalizacji budowę. Na generalnego wykonawcę wybrał 29 marca firmę Karmar S.A. Prace mają się zakończyć do 11 marca 2021 roku. Wartość umowy wyniosła 77,8 mln zł netto. Projekt przygotowała pracownia WWAA Sp. z o.o. Sp. k.
Budynek o industrialnym charakterze doskonale wkomponuje się w miejską mozaikę, a jednocześnie wyróżni się na tle sąsiadujących obiektów. W Apartments stanowi połączenie najwyższego standardu z nowoczesną i inspirującą architekturą, która sprawi, że budynek stanie się jedną z najbardziej rozpoznawalnych inwestycji mieszkaniowych w stolicy – przekonuje inwestor.
fot. Jakub Zazula

Ponad 200 lokali w dwóch apartamentowcach

W Apartments to kompleks dwóch budynków wielorodzinnych. Jeden osiągnie sześć, a drugi piętnaście pięter. W sumie znajdzie się w nich 210 mieszkań w metrażach 37-213 mkw. – od kawalerek po apartamenty pięciopokojowe. W tych zlokalizowanych na najwyższych kondygnacjach deweloper zaplanował antresole. Do wszystkich będą przynależeć tarasy. Wysokość pomieszczeń wyniesie 2,72-3,7 m. Marvipol zapewnia usługę wykończenia pod klucz.
materiały inwestora
REKLAMA
W monitorowanych budynkach z windą pomieści się osiem lokali usługowych. W holu Marvipol przewidział recepcję i przestrzeńwspólną, a na zewnątrz zielone patio. Ponadto odda do użytku mieszkańców 225 miejsc postojowych (naziemnych i w wielopoziomowym garażu podziemnym) oraz komórki lokatorskie. Te zlokalizowane na piętrach mają powierzchnie do 8 mkw. (do 2 mkw. za 8 000 zł/mkw., a 4-8 mkw. za 7 000 zł/mkw.), a na niższych kondygnacjach – 2-4 mkw. (5 000 zł/mkw.).
Więcej wizualizacji w galerii.

Więcej mieszkań na Woli

Na tę dzielnicę stolicy stawiają także inni deweloperzy. W maju przedstawialiśmy szczegóły projektu Wola Nowa. Dantex Sp. z o.o. oferuje niespełna 370 mieszkań. Budynek wielorodzinny będzie liczyć w najwyższym punkcie 15 kondygnacji.
materiały inwestora
W tym samym miesiącu informowaliśmy, że budowę rozpoczął także Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. Zrealizuje Wolę Skwer w dwóch etapach. W pierwszym powstanie sześciopiętrowy blok z ponad 180 lokalami mieszkalnymi i usługowymi.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA