Warszawa: Trwa budowa apartamentowca Puławska 186 źródło: Materiały inwestora

Warszawa: Trwa budowa apartamentowca Puławska 186

FILM + ZDJĘCIA
Orzech
Orzech
REKLAMA
Nowy budynek przy stacji metra Wilanowska sięgnie szesnastu pięter. Znajdzie się w nim około 200 lokali mieszkalnych. Matexi Polska Sp. z o.o.- polska spółka największego belgijskiego dewelopera realizuje inwestycję przy ulicy Puławskiej 186 na warszawskim Ksawerowie, w dzielnicy Mokotów. Zapraszamy do obejrzenia nowego FILMU i ZDJĘĆ z budowy.
Realizacja inwestycji ma się zakończyć się w III kwartale 2021 r. Projekt przygotowała pracownia Britt-Plan Sp. z o.o. z Warszawy. Generalnym wykonawcą jest firma Unibep S.A

Apartamentowiec wykończony według potrzeb inwestora

Puławska 186 jest kolejnym po apartamentach Pereca projektem Matexi z segmentu PRS (Private Rental Sector). To oznacza, że deweloper planuje sprzedaż obiektu wraz z wykończonymi lokalami komercyjnemu funduszowi inwestycyjnemu działającemu na rynku długoterminowego najmu mieszkań.
fot. Adam Lutostański
fot. Adam Lutostański
REKLAMA
fot. Adam Lutostański
fot. Adam Lutostański
fot. Adam Lutostański
Budynek wielorodzinny będzie miał szesnaście pięter. Pomieści 200 apartamentów inwestycyjnych. Ofertę uzupełnią trzy lokale usługowe. Mieszkańcy skorzystają z 86 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Szczegóły dotyczące m.in. metraży są zależne od porozumienia się z przyszłym inwestorem.
Materiały inwestora
Współpraca: Mariusz Bartodziej

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA