Staybridge Suites Warszawa Ursynów – powstaje pierwszy w Polsce hotel tej marki źródło: materiały inwestora

Staybridge Suites Warszawa Ursynów – powstaje pierwszy w Polsce hotel tej marki

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Condohotel przy zbiegu ulic Pileckiego i Puławskiej, w pobliżu lotniska, miał być już gotowy, jednak roboty rozpoczęły się z opóźnieniem. Wik Capital oferuje niemal 200 apartamentów inwestycyjnych. Goście skorzystają m.in. z wydzielonych miejsc pracy, siłowni i całodobowego sklepiku.
Międzynarodowa sieć InterContinental Hotels Group już w 2017 roku zapowiadała realizację pierwszego w Polsce (a ósmego w Europie) obiektu marki Staybridge Suites. Otwarcie zaplanowano na koniec 2019 r. Wik Capital Sp. z o.o. Sp. k. ruszył jednak z budową przy ul. Puławskiej 333 na warszawskim Ursynowie z opóźnieniem, w ubiegłym roku. Budynek ma być gotowy z początkiem 2021 r.
materiały inwestora

Condohotel z restauracją, siłownią i centrum biznesowym

Staybridge Suites Warszawa Ursynów to siedmiopiętrowy budynek ze 193 apartamentami inwestycyjnymi o metrażach 20-54 mkw. Do wyboru są zarówno studia, jak i jedno- oraz dwupokojowe mieszkania. Pomieszczenia są wysokie na 2,6-2,8 m. Ceny zakupu wynoszą 11 700-13 900 zł/mkw.
REKLAMA
Goście skorzystają z bezpłatnego Wi-Fi, restauracji i baru, pralni, siłowni, sal konferencyjnych, a także czynnych całodobowo centrum biznesowego oraz sklepiku. Ponadto będą mieli do dyspozycji miejsca parkingowe w garażu podziemnym.
Zdjęcia oraz wizualizacje są dostępne w galerii.

Matexi dołoży apartamentów pod wynajem

Przy tej samej ulicy powstaje jeszcze co najmniej jeden obiekt z apartamentami inwestycyjnymi. Matexi Polska Sp. z o.o. realizuje inwestycję Puławska 186. Szesnastopiętrowy budynek pomieści ponad 200 lokali, w tym kilka usługowych. O szczegółach pisaliśmy w październiku.
Materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA