[Warszawa] FACTORY Warszawa Annopol z pierwszym wyprzedażowym sklepem SMYK w Warszawie

[Warszawa] FACTORY Warszawa Annopol z pierwszym wyprzedażowym sklepem SMYK w Warszawie

REKLAMA

Pierwszy w stolicy wyprzedażowy SMYK zostanie otwarty w FACTORY Warszawa Annopol, które powstaje na warszawskiej Białołęce. Klienci największego centrum outlet na Mazowszu będą mogli korzystać z oferty marki SMYK, sprzedającej produkty dla dzieci w formule outlet. Salon o powierzchni handlowej blisko 600 m2 uzupełni ofertę 119 innych sklepów, które pod koniec pierwszego kwartału zostaną oddane do użytku.

 

Istniejąca na polskim rynku od niemal 36 lat marka Smyk uruchomi swój kolejny sklep w największym regionalnym centrum outlet – FACTORY Warszawa Annopol, budowanym przez NEINVER Polska. Pierwszy w stolicy outletowy SMYK będzie sprzedawał stały asortyment: zabawki, ubrania, obuwie oraz akcesoria dziecięce i niemowlęce. Najpopularniejsza w Polsce sieć z artykułami dla dzieci w wieku 0-14 lat, zajmie jeden z największych lokali w centrum FACTORY.

 

„Kolejny sklep outletowy w największym centrum wyprzedażowym na Mazowszu to z pewnością korzyść dla klientów. Współpracujemy z marką SMYK od kilku lat, cieszymy się, że swoim asortymentem dla dzieci uzupełni ofertę FACTORY Warszawa Annopol. Będzie szczególnie atrakcyjny dla rodzin z Białołęki oraz północnych i wschodnich przedmieść Warszawy, a także okolicznych miejscowości” – powiedziała Agata Brzezińska, Country Manager NEINVER Polska.

 

To już drugi Smyk działający w Polsce w formule wyprzedażowej. Pierwszy outletowy SMYK powstał w FACTORY Poznań w 2010 roku. W centrach handlowych zarządzanych przez NEINVER Polska działają w sumie trzy salony tej marki, zajmujące w sumie blisko 3800 m2. Trzeci sklep to SMYK Megastore, funkcjonujący od jesieni 2011 roku w krakowskim parku handlowym FUTURA. SMYK prowadzi ponad 90 sklepów w całej Polsce. Salony SMYK działają również za granicą: na Ukrainie, w Rosji, Rumunii i Turcji.

 

”Otwierając pierwszy w Warszawie SMYK w formacie outlet wychodzimy naprzeciw oczekiwaniom swoich klientów. Jestem przekonany, że nasza oferta zadowoli rodziców dzieci w każdym wieku. Produkty dostępne w SMYK Outlet, pomimo niższych cen, będą, jak w każdym innym naszym sklepie, cechowały się najwyższą jakością” – powiedział Marek Łebek, PR & Marketing Manager marki SMYK.

 

FACTORY Warszawa Annopol to już drugie w stolicy centrum wyprzedażowe największej w kraju sieci outlet. Pierwsze FACTORY – działające w Ursusie – było w 2002 roku jedynym centrum outlet w Polsce. Najnowsza inwestycja NEINVER Polska obejmie swoim zasięgiem ponad 3 miliony potencjalnych klientów. Po otwarciu przewidzianym na pierwszy kwartał 2013 roku, będzie w nim funkcjonowało 120 sklepów, takich marek jak Tommy Hilfiger, Mustang, Adidas, Nike, Reserved, Mohito, Cropp, Houese, Kazar, Sphinx, Lee Cooper, Levi’s, Cross Jeans, Big Star, Tom Tailor, Vero Moda, Wittchen i Digel. Ceny w FACTORY Warszawa Annopol będą niższe o 30-70% niż w tradycyjnych galeriach handlowych.

 

Nowe FACTORY, które powstaje przy skrzyżowaniu Trasy Toruńskiej z ul. Annopol, jest pierwszym centrum wyprzedażowym w Warszawie, które będzie działało w prawobrzeżnej części miasta. Inwestycja powstaje zgodnie z zasadami zrównoważonego budownictwa, potwierdzonymi przyznanym obiektowi certyfikatem środowiskowym BREEAM. Kilka miesięcy temu centrum zdobyło statuetkę „BREEAM Design Phase Certificate” w konkursie CEE Green Building Awards 2012.

 

Generalnym wykonawcą inwestycji wartej 35 milionów euro jest Budimex. Projekt budynku przygotowało biuro architektoniczne APA Wojciechowski. Za komercjalizację FACTORY Warszawa Annopol odpowiada inwestor i zarządca obiektu, firma NEINVER.
Tagi:

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Piętrowiec Domaniewska 24 wznosi się na warszawskim Mokotowie
Matexi Polska z nowym projektem deweloperskim na warszawskim Mokotowie. Przy ul. Domaniewskiej powst...
W 2022 roku w centrum Wrocławia ruszy budowa dużego kompleksu biurowego
Działająca od kilkunastu lat stacja paliw BP przy ul. Swobodnej we Wrocławiu, działająca tuż obok bi...
Nakielska – Nowoczesne i eleganckie apartamenty w centrum Warszawy od PROFIT Development [FILM]
W zielonej części Woli, w sąsiedztwie czterech parków, PROFIT Development realizuje nową inwestycję...
Trwa przebudowa stacji towarowej Katowice Szopienice Północne [ZDJĘCIA]
Efektywne wykorzystanie przez PKP Polskie Linie Kolejowe S.A. środków unijnych m.in. z Programu Oper...
W wakacje 2022 roku zatankujesz przy drodze S3 pomiędzy Lubinem a Polkowicami
Rozpoczęły się prace przygotowawcze do budowy stacji paliw na Miejscach Obsługi Podróżnych (MOP) Lub...
Wzgórze Partyzantów gotowe do I etapu remontu. Miasto czeka na rządową promesę [FILM + ZDJĘCIA]
Jest już gotowa dokumentacja projektowa rewaloryzacji części Bastionu Sakwowego (Wzgórza Partyzantów...
Rząd zwiększy dotację do budowy trasy autobusowo-tramwajowej na Nowy Dwór
Bardzo dobre informacje dla Wrocławia. Ministerstwo Funduszy i Polityki Regionalnej zadecydowało o z...
Polska firma z branży technologicznej otwiera swoje biuro w Gdyni
Będą nowe miejsca pracy w Gdyni. Polska firma technologiczna Future Processing, z główną siedzibą w...
Trei Real Estate otworzył park handlowy w Chorzowie
Trei Real Estate Poland otworzył park handlowy przy ul. Szpitalnej w Chorzowie. W obiekcie o powierz...
Osiedle Via Flora powstanie na gdańskim Chełmie
Via Flora, nowa propozycja Develii w Gdańsku, powstanie przy ul. Ptasiej, w obrębie zielonej i spoko...