FACTORY Warszawa Annopol od 13 marca zaprasza na zakupy

FACTORY Warszawa Annopol od 13 marca zaprasza na zakupy

Warszawa
REKLAMA

FACTORY Warszawa Annopol – największe na Mazowszu centrum outlet powstające w warszawskiej Białołęce – zostanie otwarte 13 marca o godz. 10.00. To już drugie FACTORY w stolicy. Na powierzchni blisko 20 000 m2 klienci będą mieli do dyspozycji sklepy z markowymi produktami, plac zabaw dla dzieci oraz parking dla 800 samochodów.

 

Mieszkańcy Warszawy i okolic przez ostatnie 10 lat robili zakupy w FACTORY zlokalizowanym w Ursusie, który był pierwszym centrum wyprzedażowym w Polsce. Od 13 marca będą mogli korzystać z tanich, markowych zakupów również w pierwszym centrum wyprzedażowym działającym na prawym brzegu Wisły. FACTORY Warszawa Annopol powstało w dzielnicy Białołęka, tuż obok Trasy Toruńskiej, przy skrzyżowaniu z ulicą Łabiszyńską.

 

Nowe FACTORY będzie jedynym w stolicy centrum handlowym z ogólnodostępnym placem zabaw, na którym dzieci mogą pobawić się np. na zjeżdżalni i huśtawkach. Na terenie całego obiektu klienci będą też mieli darmowy dostęp do bezprzewodowego internetu.

 

„FACTORY Warszawa Annopol to największe centrum outlet na Mazowszu, a zarazem już drugie w stolicy centrum wyprzedażowe. Warszawskie FACTORY w ostatniej dekadzie zdobyło uznanie milionów klientów. Dlatego oddajemy do użytku kolejne, dzięki któremu bliżej na zakupy będą mieli przede wszystkim mieszkańcy prawobrzeżnej Warszawy i wciąż rozwijających się przedmieść” – powiedziała Agata Brzezińska, Country Manager z firmy NEINVER Polska, zarządzającej siecią centrów FACTORY.

REKLAMA

 

W zasięgu białołęckiego FACTORY mieszka około 3 mln potencjalnych klientów, w tym mieszkańcy Białołęki, Tarchomina, Marek, Ząbek, Wołomina, Radzymina i Wyszkowa.

 

W nowym centrum dominują sklepy polskich i międzynarodowych marek, sprzedających produkty w cenach o 30-70% niższych niż w tradycyjnych galeriach handlowych. Wśród najemców znalazł się m.in. pierwszy w stolicy wyprzedażowy Smyk, a także sklepy sportowe NIKE i Adidas. Spośród marek modowych w nowym FACTORY pojawią się Guess, Tommy Hilfiger, Reserved, Mohito, Cropp, House, Kazar, Lee Cooper, Levi’s, Mustang, Big Star, Tom Tailor, Vero Moda i Digel. Dodatkowo ofertę centrum uzupełni popularna drogeria Rossmann.

 

FACTORY Warszawa Annopol został wybudowany zgodnie z zasadami ekologicznego budownictwa. To pierwszy w Polsce obiekt handlowy, któremu już na etapie projektu przyznano certyfikat BREEAM, świadczący o przyjaznym dla środowiska charakterze budynku. Pierwsi klienci będą mogli odwiedzić nowe centrum i skorzystać z licznych promocji w środę 13 marca o godzinie 10.00.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA