Warszawa: Wola Nowa – Dantex buduje prawie 400 mieszkań na Odolanach źródło: materiały inwestora

Warszawa: Wola Nowa – Dantex buduje prawie 400 mieszkań na Odolanach

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
Wola Nowa
adresWarszawa, Wolska 171/175
inwestorDantex Sp. z o.o.
projektantFS&P Arcus Sp. z o.o.
REKLAMA
Budynek przy ulicy Wolskiej będzie miał zróżnicowaną wysokość. W najwyższym punkcie sięgnie dwunastu pięter. Znajdzie się w nim 369 mieszkań – od kawalerek po lokale czteropokojowe. Warszawski deweloper przewidział wewnętrzny dziedziniec m.in. z siłownią plenerową i placem zabaw. Nabywcy mają wprowadzić się w 2021 roku.
Dantex Sp. z o.o. ruszył w kwietniu ze sprzedażą inwestycji przy ul. Wolskiej 171/175 na warszawskich Odolanach. Rozpoczął też już budowę. Zamierza oddać budynek do użytku w III kwartale 2021 roku. Projekt przygotowała pracownia FS&P Arcus Sp. z o.o.
materiały inwestora
Wola Nowa będzie liczyć w najwyższym punkcie 15 kondygnacji (w tym dwie podziemne, które zajmie garaż). Znajdzie się w niej 369 mieszkań o układach: jedno- (28 mkw.), dwu- (39-52 mkw.), trzy- (54-76 mkw.) i czteropokojowym (80-87 mkw.). Będą do nich przynależeć ogródki, loggie, tarasy lub balkony. Mieszkańcy skorzystają też z komórek lokatorskich.
Osiedle będzie ogrodzone i monitorowane. Na jego terenie powstanie wewnętrzny dziedziniec m.in. z siłownią plenerową, placem zabaw i zielenią. Deweloper wylicza wśród udogodnień jeszcze windy, rowerownie, pomieszczenie rekreacyjne, czy videodomofon.
Więcej wizualizacji w galerii.

Nowe mieszkania także w sąsiedztwie Cmentarza Powązkowskiego

W innej części dzielnicy Wola, przy zbiegu ulic Obozowej i św. Stanisława, inwestuje natomiast Budimex Nieruchomości Sp. z o.o. Rozpoczął już budowę, której zakończenie wyznaczył na 2021 rok. Zrealizuje Wolę Skwer w dwóch etapach. Prócz setek mieszkań, zaplanował również ogólnodostępny skwer. O szczegółach pisaliśmy w ubiegłym tygodniu.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA