Miasto Wola z trzecią zawieszoną wiechą!

Miasto Wola z trzecią zawieszoną wiechą!

Warszawa
REKLAMA
Grupa Waryński i Dantex zawiesiły wiechę na kolejnej fazie inwestycji Miasto Wola, realizowanej przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. W trzecim etapie projektu, którego wykonawcą jest firma Unibep, powstanie 131 mieszkań o powierzchni od 26 do 140 m kw. Deweloperzy zaplanowali w inwestycji także 5 lokali usługowych oraz 143 miejsca parkingowe, umiejscowione w garażu podziemnym i na terenie osiedla. Zakończenie realizacji tej fazy projektu przewidziano na IV kwartał 2017 r.
19 października br., przy ul. Jana Kazimierza na Woli, odbyła się uroczystość zawieszenia wiechy na Budynku C, powstającym w ramach trzeciej fazy inwestycji mieszkaniowej Grupy Waryński i firmy Dantex – Miasto Wola. Po niespełna siedmiu miesiącach od rozpoczęcia budowy, generalny wykonawca inwestycji – Unibep, sfinalizował realizację wszystkich kondygnacji obiektu. W budynku rozpoczęto już prace elewacyjne i wykończeniowe.
Jesteśmy dumni, że kolejna faza projektów realizowanych przez nas na warszawskiej Woli powstaje w tak błyskawicznym tempie. Bardzo dobra współpraca z firmą Dantex i generalnym wykonawcą inwestycji przynosi namacalne efekty w postaci znacznego wyprzedzania założonego harmonogramu prac. Bardzo wysokie tempo realizacji projektu oraz sukces jego pierwszych faz przekładają się także na niesłabnące od wielu miesięcy zainteresowanie klientów. Kolejne mieszkania szybko znikają z naszej oferty o czym dobitnie świadczy fakt, iż na etapie zawieszenia wiechy blisko 80 proc. lokali trzeciej fazy Miasta Wola ma już swoich nabywców – powiedział Mirosław Łoziński, prezes zarządu Waryński S.A. Grupa Holdingowa.
Trzeci etap inwestycji Miasto Wola, podobnie jak wcześniejsze fazy projektu, obejmuje realizację budynku w kształcie litery C z charakterystycznym dziedzińcem, w którym znajdzie się 131 mieszkań o podwyższonym standardzie. Wszystkie lokale będą posiadały przestronne balkony, tarasy lub loggie, a mieszkania na parterze – ogródki. W trosce o komfort i bezpieczeństwo przyszłych lokatorów, budynek zostanie wyposażony w liczne udogodnienia m.in. monitoring, recepcję, komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe – zarówno naziemne, jak i te zlokalizowane w garażu podziemnym.
REKLAMA
Obecnie rynek nieruchomości stawia przed nami wiele wyzwań. Wyprzedzenie harmonogramu prac trzeciego etapu projektu Miasto Wola pokazuje, że Dantex wraz ze swoimi Partnerami, spełnia oczekiwania naszych Klientów. Powodem do zadowolenia jest także fakt, że dopiero co rozpoczęta sprzedaż piątego etapu Miasta Wola, cieszy się ogromnym zainteresowaniem. Potwierdza to, trafność naszych wyborów biznesowych. Zależy nam na zapewnieniu najwyższej jakości, dlatego z dumą zagospodarowujemy jeden z najbardziej atrakcyjnych terenów inwestycyjnych w Warszawie – powiedział Marek Roefler, prezes zarządu Dantex Sp. z o.o. Sp.k.
Ceny za m kw. mieszkania w trzeciej fazie Miasta Wola rozpoczynają się od ok. 6 700 zł. W ofercie sprzedaży pozostało jeszcze 31 lokali o powierzchni od 43 do 77 m kw. Zakończenie budowy trzeciej fazy inwestycji Miasto Wola zaplanowano na IV kw. 2017 r.
Pragnę podziękować wszystkim, którzy pracują przy tym projekcie: inwestorom, pracownikom spółki Unibep podwykonawcom. Zaangażowanie, dobra komunikacja i współpraca dają znakomite efekty. Budowanie osiedla Miasto Wola to naprawdę duża przyjemność – dodał w czasie uroczystości zawieszenia wiechy Leszek Marek Gołąbiecki prezes zarządu Unibep SA.
Docelowo, w ramach całego projektu powstanie nowoczesny kompleks mieszkalny o łącznej powierzchni użytkowej ok. 48 tys. m kw., w którym znajdzie się ok. 820 mieszkań. Obecnie Grupa Waryński i Dantex oferują swoim klientom również lokale realizowane w ramach czwartej fazy projektu, w której swoich właścicieli ma już 46 z 89 przygotowywanych mieszkań.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA