Miasto Wola – 151 mieszkań piątej fazy już w sprzedaży!

Miasto Wola – 151 mieszkań piątej fazy już w sprzedaży!

Warszawa
REKLAMA
Grupa Waryński i Dantex rozpoczęły sprzedaż kolejnej fazy inwestycji Miasto Wola, realizowanej przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. W ramach piątej fazy projektu powstaną dwa siedmiokondygnacyjne budynki (H i I), w których znajdzie się 151 mieszkań o powierzchni od 24 do 76 m kw. Dodatkowo, w tym etapie Miasta Wola zaplanowano także 5 lokali usługowych oraz 158 miejsc parkingowych w garażu podziemnym. Rozpoczęcie prac budowlanych przewidziano na II kw. 2017 r.
Miasto Wola to nowoczesne osiedle zlokalizowane na warszawskich Odolanach, które zapewnia mieszkańcom prywatność, spokój i bezpieczeństwo, a także oferuje dostęp do doskonale rozwiniętej infrastruktury komunikacyjnej. Oprócz atrakcyjnej lokalizacji i wysokiej jakości wykończenia budynków, osiedle Miasto Wola wyróżniają również unikatowy, miejski układ przestrzenny oraz liczne udogodnienia dla mieszkańców. Wszystkie lokale realizowane w ramach projektu będą posiadały przestronne balkony, tarasy lub loggie, a mieszkania na parterze – ogródki. Ponadto, budynki zostaną wyposażone w m.in. monitoring, recepcję oraz miejsca parkingowe, zarówno dla samochodów, jak i te dedykowane rowerzystom.
– Miasto Wola to zdecydowanie więcej niż tradycyjne osiedle mieszkaniowe. Na terenach, które przez lata kojarzone były wyłącznie z działalnością przemysłową, wspólnie z naszym Partnerem, realizujemy koncepcję osiedla, oferującego nie tylko komfortowe warunki do zamieszkania, lecz także spędzania wolnego czasu i rekreacji. Sprzyja temu m.in. unikalny „miejski” charakter projektu, którego istotnym elementem są zaaranżowane na osiedlu wewnętrzne uliczki. Dotychczasowe wyniki sprzedaży oraz utrzymujące się na wysokim poziomie zainteresowanie Klientów pokazują, że z naszą koncepcją trafiliśmy w gusta osób poszukujących mieszkania właśnie w tym rejonie Warszawy. Jesteśmy przekonani, że również piąta faza Miasta Wola spotka się z bardzo optymistycznym przyjęciem – powiedział Mirosław Łoziński, prezes zarządu Waryński S.A. Grupa Holdingowa.
REKLAMA
Piąta faza inwestycji obejmuje realizację dwóch kaskadowych budynków, z których jeden został zaprojektowany na planie litery „L” (Budynek H), a drugi na planie litery „U” (Budynek I). Dzięki przemyślanemu układowi architektonicznemu, pomiędzy budynkami powstanie wewnętrzny plac z zieloną strefą rekreacyjną i licznymi elementami małej architektury – m.in. miejskimi meblami w postaci kubików. W siedmiokondygnacyjnych budynkach, znajdzie się łącznie 151 mieszkań o powierzchni od 24 do 74 m kw. W ofercie tej fazy Miasta Wola nie zabraknie funkcjonalnych kawalerek, mieszkań 2-pokojowych oraz najczęściej poszukiwanych lokali 3- i 4-pokojowych. Ponadto, na ostatnich kondygnacjach obu budynków, poprzez wykorzystanie motywu kaskadowości, zaprojektowano przestronne tarasy, stanowiące element dodatkowo wzbogacający ofertę największych z mieszkań. Ceny za 1 m kw. lokali w piątej fazie Miasta Wola rozpoczynają się od 6 737 zł brutto.
Duże zainteresowanie inwestycją Miasto Wola, potwierdza, iż obrany przez nas kierunek jest właściwy, a przygotowywane przez nas lokale spełniają oczekiwania osób, które właśnie z warszawską Wolą wiążą swoją przyszłość. Analiza zgromadzonych danych sprzedażowych i opinii Klientów, pozwoliła nam na określenie, jakiego typu mieszkania są obecnie najbardziej pożądane. Jesteśmy przekonani, że zaproponowane przez nas rozkłady mieszkań spełnią oczekiwania przyszłych lokatorów, a szerokie możliwości aranżacyjne, które gwarantują nasze lokale, umożliwią im przygotowanie swojego wymarzonego „M” – dodaje Marek Roefler, prezes zarządu spółki Dantex.
Wśród mieszkań, które trafiły do sprzedaży w ramach piątej fazy inwestycji Miasto Wola znajdują się lokale o następujących metrażach:
  • 20 mieszkań 1-pokojowych (24 – 30 m kw.)
  • 60 mieszkań 2-pokojowych (37 – 47 m kw.)
  • 59 mieszkań 3-pokojowych (45 – 68 m kw.)
  • 12 mieszkań 4-pokojowych (73 – 76 m kw.)
Aktualnie, w sprzedaży oprócz budynku H i I, znajdują się również mieszkania realizowane w ramach trzeciej i czwartej fazy Miasta Wola. Projekt architektoniczny inwestycji przygotowała pracownia 4AM Architekci. Docelowo na działce o powierzchni około 34 tys. m kw. przy ul. Jana Kazimierza powstanie nowoczesny kompleks, składający się z budynków mieszkalnych liczących od sześciu do dziewięciu kondygnacji, w których znajdzie się ok. 820 mieszkań. Łączna powierzchnia użytkowa inwestycji wyniesie ok. 48 tys. m kw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA