Trzeci etap Stacji Kazimierz wprowadzony do sprzedaży, druga faza Miasta Wola oddana do użytkowania!

Trzeci etap Stacji Kazimierz wprowadzony do sprzedaży, druga faza Miasta Wola oddana do użytkowania!

Warszawa
REKLAMA
Grupa Waryński nie zwalnia tempa i kontynuuje dynamiczny rozwój inwestycji na warszawskiej Woli. 15 października br., do oferty dewelopera trafił III etap projektu Stacja Kazimierz, realizowanego we współpracy z firmą Polnord. W ramach tej fazy inwestycji powstaną dwa modernistyczne budynki, w których znajdą się 173 mieszkania o powierzchni od 29 do 128 m kw. Jednak to nie wszystko! Dynamicznie rozwija się także drugi projekt spółki przy ul. Jana Kazimierza – Miasto Wola. Grupa Waryński i Dantex uzyskały prawomocne pozwolenie na użytkowanie drugiej fazy tej inwestycji, w której powstało 113 lokali. Klucze do pierwszych mieszkań zostały już przekazane nabywcom.

Dynamiczny rozwój obu naszych inwestycji, a przede wszystkim utrzymujące się na wysokim poziomie zainteresowanie klientów i ich pochlebne opinie są dla nas siłą napędową do dalszych działań. Dzięki wytężonej pracy całego Zespołu Grupy Waryński oraz efektywnej współpracy z naszymi Partnerami, już po raz kolejny udaje nam się zakończyć etap inwestycji Miasto Wola wcześniej niż pierwotnie planowaliśmy, a także wprowadzić do sprzedaży nową fazę projektu Stacja Kazimierz. Tak dobre wyniki pokazują, że z naszą ofertą doskonale trafiamy w gusta klientów i spełniamy ich oczekiwania, zarówno pod kątem jakości wykończenia, funkcjonalności mieszkań, jak i ich korelacji z ceną. Jestem przekonany, że osoby, które odbierają właśnie klucze do swoich nowych mieszkań w drugiej fazie Miasta Wola, będą bardzo zadowolone z komfortowych warunków, jakie dla nich przygotowaliśmy. Kolejny etap Stacji Kazimierz, który trafił do sprzedaży, stanowi doskonałe odzwierciedlenie naszej strategii. Przygotowując go wspólnie z firmą Polnord, dogłębnie analizowaliśmy rynek, panujące trendy i oczekiwania klientów, dzięki czemu zaplanowaliśmy projekt skrojony na miarę – powiedział Mirosław Łoziński, Prezes Zarządu, Waryński S.A. Grupa Holdingowa.

Stacja Kazimierz
to nowoczesne osiedle mieszkaniowe, które tworzą budynki w stylu modernistycznym o wysokości od sześciu do dziewięciu kondygnacji, zlokalizowane na terenie działki przy ul. Jana Kazimierza. Trzeci etap projektu, w którym powstaną 173 mieszkania, obejmuje realizację dwóch budynków oraz charakterystycznego parterowego łącznika. W trzeciej fazie inwestycji zaplanowano również 2 lokale usługowe oraz 176 miejsc parkingowych, usytuowanych w garażu podziemnym.
W trosce o komfort i bezpieczeństwo przyszłych lokatorów, budynki trzeciej fazy projektu Stacja Kazimierz wyposażone zostały w liczne udogodnienia, m.in. monitoring oraz funkcjonalne rozwiązania dla rowerzystów. Ponadto, każde mieszkanie, w zależności od kondygnacji, posiada loggię, balkon lub taras. Mieszkańcy tej fazy projektu będą mogli korzystać także z rozwiązań przewidzianych we wcześniejszych etapach osiedla – siłowni zewnętrznej oraz klubu mieszkańca. Wśród lokali, które trafiły do sprzedaży w ramach trzeciego etapu inwestycji, znajdują się następujące mieszkania:
•    24 mieszkania 1-pokojowe
•    25 mieszkań 2-pokojowych
•    86 mieszkań 3-pokojowych
•    29 mieszkań 4-pokojowych
REKLAMA
•    9 mieszkań 5-pokojowych.
Ceny ofertowe m kw. mieszkań trzeciej fazy projektu rozpoczynają się od 7 325 zł. Oprócz mieszkań w stanie deweloperskim, Grupa Waryński i Polnord zaoferują również możliwość zakupu lokalu wykończonego pod klucz, w jednym z dostępnych wariantów wykończenia. Rozpoczęcie budowy trzeciego etapu inwestycji Stacja Kazimierz zaplanowano na I kw. 2017 r. W sobotę, 22 października br. w biurze sprzedaży przy ul. Jana Kazimierza odbędą się dni otwarte, podczas których będzie można zapoznać się z nową ofertą i zwiedzić teren inwestycji.
Październik to także bardzo ważny miesiąc dla mieszkańców osiedla Miasto Wola. Grupa Waryński i Dantex rozpoczęły właśnie procedurę przekazywania kluczy nabywcom lokali, wybudowanych w ramach drugiej fazy tego projektu. Druga faza Miasta Wola objęła realizację kaskadowego budynku o podwyższonym standardzie, z charakterystycznym otwartym dziedzińcem. W siedmiokondygnacyjnym budynku w kształcie litery C znalazło się 113 starannie zaprojektowanych lokali o powierzchni od 29 do 104 m kw., w tym funkcjonalne kawalerki, mieszkania 2-pokojowe oraz 3- i 4-pokojowe przestronne mieszkania idealne dla rodzin. Grupa Waryński i Dantex nie zapomniały również o najbardziej wymagających klientach. Z myślą o nich, na ostatnich kondygnacjach budynku powstały komfortowe apartamenty z tarasami. Co niezwykle istotne, w momencie oddania budynku
do użytkowania, 112 ze 113 mieszkań posiada już swoich właścicieli.
Obecnie w ofercie Grupy Waryński znajdują się mieszkania realizowane w ramach 4 faz inwestycji (Miasto Wola III i Miasto Wola IV oraz Stacja Kazimierz II i Stacja Kazimierz III). Szczegółowa oferta mieszkań obu inwestycji spółki dostępna jest na stronach www.miastowola.pl i www.stacja-kazimierz.pl.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA