Miasto Wola – czwarta faza już w sprzedaży!

Miasto Wola – czwarta faza już w sprzedaży!

Warszawa
REKLAMA
Grupa Waryński i Dantex wprowadziły do sprzedaży kolejną fazę projektu Miasto Wola, powstającego przy ul. Jana Kazimierza na warszawskiej Woli. W budynku D powstanie 89 mieszkań o powierzchni od 32 do 106 m kw., a także 105 miejsc parkingowych, zlokalizowanych w dwupoziomowym garażu podziemnym. Rozpoczęcie prac budowlanych tej fazy projektu zaplanowano na wrzesień br.
Unikalny miejski charakter, kameralność oraz kaskadowość budynków, to elementy wyróżniające inwestycję Miasto Wola. Czwarta faza projektu zlokalizowanego przy ul. Jana Kazimierza obejmuje powstanie kameralnego budynku, w którym znajdzie się 89 mieszkań, w tym funkcjonalne kawalerki, mieszkania 2-pokojowe oraz najczęściej poszukiwane lokale 3- i 4-pokojowe. W tej części projektu znajdzie się również jedno 5-pokojowe, rodzinne mieszkanie, z dostępem do dwóch ogródków.  
Czwarta faza inwestycji Miasto Wola, którą właśnie wprowadzamy do sprzedaży, jest jak na razie najbardziej kameralną odsłoną całego projektu. Co niezwykle istotne, liczba mieszkań stanowi jedyną różnicę względem dotychczasowym faz. Nowy budynek, podobnie jak pozostałe w ramach osiedla, będzie wyróżniała charakterystyczna, kaskadowa bryła, przemyślane rozkłady mieszkań oraz najwyższa jakość wykończenia i zastosowanych materiałów. Do realizacji czwartej fazy Miasta Wola przystępujemy z dużym optymizmem. Od momentu, w którym kilka lat temu rozpoczęliśmy pierwsze prace przy ul. Jana Kazimierza, nasza inwestycja ze względu na szereg atutów – m.in. doskonałą lokalizację czy funkcjonalność i przestronność lokali – zbudowała swoją markę i jest bardzo chętnie wybierana przez klientów. Już na etapie przedsprzedaży zaobserwowaliśmy duże zainteresowanie mieszkaniami w najnowszej fazie Miasta Wola – powiedział Mirosław Łoziński, Prezes Zarządu Waryński S.A. Grupa Holdingowa.
Wśród mieszkań, które trafiły do sprzedaży w ramach czwartej fazy inwestycji Miasto Wola znajdują się lokale o następujących metrażach:
  • 4 mieszkania 1-pokojowe (32,94 m kw.)
  • 37 mieszkań 2-pokojowych (35 – 53 m kw.)
  • 31 mieszkań 3-pokojowych (48 – 73 m kw.)
  • 16 mieszkań 4-pokojowych (74 – 90 m kw.)
  • 1 mieszkanie 5-pokojowe (106 m kw.)
Ceny za 1 m kw. rozpoczynają się od ok. 6 525 zł brutto. Wszystkie lokale będą posiadały przestronne balkony, tarasy lub loggie, a mieszkania na parterze – ogródki. W trosce o komfort i bezpieczeństwo przyszłych lokatorów, budynek zostanie wyposażony w liczne udogodnienia m.in. monitoring, recepcję, komórki lokatorskie oraz miejsca parkingowe – zarówno naziemne, jak i te zlokalizowane w garażu podziemnym. Dotychczas swoich nabywców znalazło już blisko 30 proc. lokali dostępnych w czwartej fazie Miasta Wola.
REKLAMA
Sprzedaż mieszkań w ramach trzech pierwszych etapów Miasta Wola pokazała, iż kierunek w którym zmierzamy jest bardzo dobry, a przygotowywane przez nas lokale spełniają oczekiwania osób, które właśnie z warszawską Wolą wiążą swoją przyszłość. Analiza zgromadzonych danych sprzedażowych i opinii Klientów, pozwoliła nam na określenie, jakiego typu mieszkania są obecnie najbardziej pożądane. Dlatego czwartą fazę Miasta Wola zdominowały funkcjonalne mieszkania 2- i 3-pokojowe o zróżnicowanym metrażu. Jesteśmy przekonani, że zaproponowane przez nas rozkłady mieszkań spełnią oczekiwania przyszłych lokatorów, a szerokie możliwości aranżacyjne, które gwarantują nasze lokale, umożliwią im przygotowanie swojego wymarzonego „M”. Co istotne, w naszej ofercie nie zabrakło także mieszkań 4-pokojowych o powierzchni ok. 75 m kw. –  dodaje Marek Roefler, Prezes Zarządu spółki Dantex.
Aktualnie, w sprzedaży oprócz budynku D, znajdują się również mieszkania realizowane w ramach drugiej i trzeciej fazy Miasta Wola. W drugiej fazie, której zakończenie zaplanowano na wrzesień br. pozostały dostępne zaledwie 3 mieszkania. Z kolei, w trzeciej odsłonie inwestycji – dotychczas największej, powstaną 132 funkcjonalne lokale.
Docelowo, w ramach całego projektu, realizowanego przez Grupę Waryński i Dantex przy ul. Jana Kazimierza powstanie ok. 820 mieszkań o łącznej powierzchni użytkowej ok. 48 tys. m kw.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA