DODAJ

Warszawa: Rezydencja Barska – kameralny apartamentowiec od BPI wznosi się na Ochocie [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Warszawa
Warszawa: Rezydencja Barska –
Mariusz Bartodziej
2019-03-22 07:38:29
Polska spółka belgijskiego dewelopera zakończy budowę przy ulicy Białobrzeskiej w przyszłym roku. W ofercie ma niemal 60 mieszkań z balkonami i tarasami, o powierzchni do 150 metrów kwadratowych.

BPI Real Estate Poland S.A. rozpoczął pod koniec ubiegłego roku budowę przy ul. Białobrzeskiej 53 w Warszawie. Planuje ją zakończyć w III kwartale 2020 roku. Generalnym wykonawcą jest CFE Polska Sp. z o.o., a za projekt odpowiadają pracownie APA Wojciechowski Sp. z o.o. i Tremend Sp. z o.o.

W Warszawie dostępność terenów inwestycyjnych zmniejsza się, dlatego też w stolicy w atrakcyjnej lokalizacji, w sąsiedztwie już istniejącej zabudowy, coraz częściej powstają kameralne inwestycje na niewielkich działkach – wyjaśnia Mariusz Rodak, dyrektor generalny BPI Real Estate Poland. – Podobnie jest w przypadku Rezydencji Barskiej, która budowana jest na Starej Ochocie, gdzie zostało już niewiele wolnych obszarów pod zabudowę.

fot. Jakub Zazula


150-metrowy apartament na siódmym piętrze

W siedmiopiętrowym budynku znajdzie się 57 mieszkań o metrażach 30-150 mkw. – od kawalerek po lokale czteropokojowe. Wszystkie będą miały dostęp do balkonu lub tarasu, a niektóre do obu. Powierzchnie balkonów wyniosą 4,7-13 mkw., a tarasów 28-47 mkw. W garażu deweloper przewidział 68 miejsc postojowych.

Materiały inwestora


Rezydencja Barska jest naszą odpowiedzią na oczekiwania klientów poszukujących kameralnej i komfortowej przestrzeni do życia – mówi Wojciech Smolak, dyrektor sprzedaży i marketingu w BPI Real Estate Poland.

To czwarta inwestycja tego dewelopera w stolicy po osiedlach Wola Tarasy, Wola Libre oraz wolaRE.

Materiały inwestora


Materiały inwestora