Warszawa: Rezydencja Barska – kameralny apartamentowiec od BPI wznosi się na Ochocie  źródło: Materiały inwestora

Warszawa: Rezydencja Barska – kameralny apartamentowiec od BPI wznosi się na Ochocie

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Polska spółka belgijskiego dewelopera zakończy budowę przy ulicy Białobrzeskiej w przyszłym roku. W ofercie ma niemal 60 mieszkań z balkonami i tarasami, o powierzchni do 150 metrów kwadratowych.
BPI Real Estate Poland S.A. rozpoczął pod koniec ubiegłego roku budowę przy ul. Białobrzeskiej 53 w Warszawie. Planuje ją zakończyć w III kwartale 2020 roku. Generalnym wykonawcą jest CFE Polska Sp. z o.o., a za projekt odpowiadają pracownie APA Wojciechowski Sp. z o.o. i Tremend Sp. z o.o.
W Warszawie dostępność terenów inwestycyjnych zmniejsza się, dlatego też w stolicy w atrakcyjnej lokalizacji, w sąsiedztwie już istniejącej zabudowy, coraz częściej powstają kameralne inwestycje na niewielkich działkach – wyjaśnia Mariusz Rodak, dyrektor generalny BPI Real Estate Poland. – Podobnie jest w przypadku Rezydencji Barskiej, która budowana jest na Starej Ochocie, gdzie zostało już niewiele wolnych obszarów pod zabudowę.
fot. Jakub Zazula

150-metrowy apartament na siódmym piętrze

W siedmiopiętrowym budynku znajdzie się 57 mieszkań o metrażach 30-150 mkw. – od kawalerek po lokale czteropokojowe. Wszystkie będą miały dostęp do balkonu lub tarasu, a niektóre do obu. Powierzchnie balkonów wyniosą 4,7-13 mkw., a tarasów 28-47 mkw. W garażu deweloper przewidział 68 miejsc postojowych.
Materiały inwestora
Rezydencja Barska jest naszą odpowiedzią na oczekiwania klientów poszukujących kameralnej i komfortowej przestrzeni do życia – mówi Wojciech Smolak, dyrektor sprzedaży i marketingu w BPI Real Estate Poland.
To czwarta inwestycja tego dewelopera w stolicy po osiedlach Wola Tarasy, Wola Libre oraz wolaRE.
Materiały inwestora
Materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA