Warszawa: Niemcewicza 19 – Napollo uzupełni apartamentowcem zabudowę na Ochocie źródło: materiały inwestora

Warszawa: Niemcewicza 19 – Napollo uzupełni apartamentowcem zabudowę na Ochocie

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Warszawski deweloper zrealizował trzy lata temu projekt Niemcewicza 17, a za dwa lata chce skończyć budowę budynku po sąsiedzku. Oferuje blisko 60 mieszkań o metrażach do ponad 120 metrów kwadratowych. Zaplanował też lokale usługowe i dwupoziomowy garaż podziemny.
Napollo zakończył prace nad Niemcewicza 17w 2016 roku. To sześciopiętrowy budynek wielorodzinny z 71 mieszkaniami i 102 miejscami parkingowymi. Teraz inwestor planuje dopełnić kwartał zabudowy między ulicami Niemcewicza, Poniecką, Słupecką i Odrzykońską. W tym celu wprowadził do oferty inwestycję przy ul. Niemcewicza 19 na warszawskiej Starej Ochocie. Start budowy wyznaczył na IV kwartał 2019 roku, a zakończenie na IV kw. 2021 r. Za projekt odpowiada pracownia JEMS Architekci Sp. z o.o.
Kompozycja elewacji apartamentów Niemcewicza 19 nawiązuje do stylistyki przedwojennej kamienicy. Nowoczesnego charakteru nadają jej horyzontalne wnęki, w których zaprojektowano loggie ze szklanymi balustradami, oraz panoramiczne okna w drewnianej oprawie – mówi deweloper.
materiały inwestora

Apartamenty, usługi i nowy deptak

Niemcewicza 19 to pięciopiętrowy apartamentowiec z 56 mieszkaniami: 3 jedno- (45 mkw.), 23 dwu- (45-50 mkw.), 29 trzy- (62-91 mkw.) oraz 1 czteropokojowym (123 mkw.). Istnieje możliwość ich łączenia. Do wszystkich przynależą loggie lub tarasy. Wysokość pomieszczeń wynosi co najmniej 2,78 m. Ofertę uzupełniają lokaleusługowe zlokalizowane na parterze.
Napollo zaplanował deptak z zielenią i miejscami do wypoczynku, łączący dla pieszych ul. Niemcewicza i Odrzykońską. Ponadto zapewnia dwupoziomowy parking podziemny, windy i komórkilokatorskie. Teren inwestycji będzie monitorowany. Wejście do apartamentów znajdzie się od strony pasażu.
Więcej wizualizacji w galerii.
REKLAMA

Nowe apartamenty i wille

Na Ochocie przybędzie też apartamentów w willach miejskich. Buduje je Dom Development S.A. Na  Włodarzewską 70 złoży się dziewięć budynków z ponad setką lokali. O szczegółach pisaliśmy w czerwcu.
materiały inwestora
Za to w marcu przedstawialiśmy szczegóły projektu Rezydencja Barska. BPI Real Estate Poland S.A. oferuje prawie 60 apartamentów w siedmiopiętrowym budynku przy ul. Białobrzeskiej.
Materiały inwestora
W tym samym miesiącu informowaliśmy o wprowadzeniu przez Dream Houses Development Sp. z o.o. nowej inwestycji do swojej oferty. Budowę Willi Szczęśliwice skończy w przyszłym roku. Na osiedle złoży się blisko dziesięć segmentów, w cenach zaczynających się od niespełna 2 mln zł.
Materiały inwestora

Komentarze (3)

Napisz komentarz
devela(gość)
W Warszawie mamy wielu deweloperów, ale tylko niektórzy tak naprawdę przejmują się losem mieszkańców, czy najemców. Napollo do nich należy. W końcu nawet obniżył ceny najmu dla przedsiębiorców. Moje mieszkanie na Niemcewicza mi odpowiada.
ruczek(gość)
I bardzo dobrze, bo to dobry deweloper. Dba o interesy klientów.
Natalia Rak
Posiadam mieszkanie od napollo i jestem zadowolona. Nie jest to duży lokal, bo 42 metry, jak dobrze pamiętam, ale ogólnie nie mam na co narzekać. Mam świetny widok z okna, a też ja nie przeszkadzam sąsiadom, ani oni nie przeszkadzają mi.
REKLAMA