Nowy park handlowy ze stacją benzynową stanie na Maślicach źródło: mat. inwestora/Napollo

Nowy park handlowy ze stacją benzynową stanie na Maślicach

Wrocław, WIZUALIZACJE
Tomasz  Matejuk
Tomasz Matejuk
REKLAMA
Coraz bliżej rozpoczęcia budowy nowego parku handlowego na wrocławskich Maślicach. Znajdzie się w nim m.in. sklep spożywczy, restauracje czy klub fitness, a tuż przy obiekcie powstanie stacja benzynowa.
O planowanej budowie parku handlowego N-Park przy ulicy Maślickiej donosiliśmy w styczniu. Inwestor – spółka Napollo – złożył już wniosek o wydanie decyzji środowiskowej w sprawie tego przedsięwzięcia.
Nowy obiekt handlowo-usługowy stanie przy zbiegu ulicy Maślickiej i Królewieckiej.

– N-Park Maślicka oferuje kilkanaście lokali handlowo-usługowych oraz gastronomicznych. Powierzchni najmu to 5300 mkw. GLA na dwóch poziomach. Obok operatora spożywczego w centrum planowany jest salon z elektroniką, drogeria, apteka, salony odzieżowe, fitness, bogata oferta usługowa, gastronomiczna. W sąsiedztwie budynku projektowana jest również stacja benzynowa. N-Park będzie posiadał parking naziemny na 150 miejsc – zapowiada inwestor.Jak podkreślają deweloper, w bezpośrednim zasięgu oddziaływania centrum znajdzie się blisko 11 tys. osób mieszkających w odległości 5 minut drogi od obiektu, a w zasięgu około 10 minut drogi od centrum mieszka blisko 100 tys. osób. 

Otwarcie obiektu planowane jest na drugą połowę 2018 roku.N-Park już rośnie na Muchoborze Wielkim 

Trwa już budowa innego parku handlowego firmy Napollo we Wrocławiu – chodzi o obiekt przy ulicy Gagarina na Muchoborze Wielkim.
Znajdzie się w nim 9 lokali. Obok takich najemców jak PEPCO, PETRA Gyros (popularny wrocławski koncept fast food) oraz Fitness Academy, którzy podpisali już umowy najmu, w N-Parku powstanie również m.in. apteka i drogeria oraz oferta spożywcza.
Inwestycja ma być gotowa w listopadzie 2017 roku.
REKLAMA

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA