DODAJ

Włodarzewska 70 – Dom Development stawia na Ochocie wille miejskie w stylu dawnej Warszawy i nowoczesnej estetyki [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Warszawa
Włodarzewska 70 – Dom
Mariusz Bartodziej
2019-06-17 08:14:48
Budowa nowego osiedla przy ulicy Włodarzewskiej pochłonie ponad 36 milionów złotych netto. Warszawski deweloper oferuje przeszło 100 apartamentów w dziewięciu dwupiętrowych budynkach wielorodzinnych. Powierzchnia największych sięgnie niespełna 140 metrów kwadratowych. Utworzy także klub mieszkańca.

Dom Development S.A. rozpoczął 15 maja sprzedaż swojej najnowszej warszawskiej inwestycji, czwartej w rejonie ul. Włodarzewskiej na Ochocie. Umowę z generalnym wykonawcą, spółką zależną Dom Construction Sp. z o.o., zawarł tydzień wcześniej. Jej wartość wynosi 36 mln 135 tys. zł netto. Budowa ruszy jeszcze w tym miesiącu, a zakończy się w IV kwartale 2020 roku. Za projekt odpowiada pracownia Latergrupa Architekci Sp. z o.o Sp. k.

Apartamenty Włodarzewska 70 to połączenie unikalnego stylu dawnej Warszawy i nowoczesnej estetyki. Elegancka architektura budynków nawiązuje do przedwojennego warszawskiego modernizmu, z klasycznymi elementami zabudowy Starej Ochoty – twierdzi deweloper.

materiały inwestora


Przeszło 100 mieszkań i klub mieszkańca

Apartamenty Włodarzewska 70 powstaną w jednym etapie. Złoży się na nie dziewięć dwupiętrowych willi miejskich. Znajdą się w nich 102 mieszkania o metrażach 26,72-138,05 mkw., od kawalerek po lokale pięciopokojowe. Przynależą do nich ogródki lub balkony. Wysokość pomieszczeń wyniesie 2,8-3 m. Deweloper zaplanował podziemną halę garażową na 130 miejsc z wjazdem od strony ul. Włodarzewskiej – tak by wykluczyć ruch samochodów na terenie osiedla. Ponadto utworzy klub mieszkańca o powierzchni 150 mkw.

W budynkach zastosowano szlachetne materiały wykończeniowe nadające ponadczasową elegancję, takie jak: piaskowiec czy ozdobne tynki na elewacjach. Wille będą posiadały przestronne, drewniane okna zapewniające doskonałe doświetlenie mieszkań. Jasne, eleganckie elewacje i szklane balustrady pięknie wkomponują się w zieleń w częściach wspólnych inwestycji – przekonuje Dom Development.

materiały inwestora


Więcej domów i apartamentów

Na Ochocie stale przybywa inwestycji. W marcu przedstawialiśmy szczegóły projektu Rezydencja Barska. BPI Real Estate Poland S.A. oferuje prawie 60 apartamentów w siedmiopiętrowym budynku przy ul. Białobrzeskiej.

fot. Jakub Zazula

Materiały inwestora


W tym samym miesiącu informowaliśmy o wprowadzeniu przez Dream Houses Development Sp. z o.o. nowej inwestycji do swojej oferty. Budowę Willi Szczęśliwice skończy w przyszłym roku. Na osiedle złoży się blisko dziesięć segmentów, w cenach zaczynających się od niespełna 2 mln zł.

Materiały inwestora