Na Różance powstanie nowe osiedle willi miejskich źródło: http://deweloper-interes.pl/mieszkania/villa-rosenthal/

Na Różance powstanie nowe osiedle willi miejskich

Wrocław, WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA
Wrocławski deweloper Inter-ES rozpoczyna kolejną nową inwestycję w stolicy Dolnego Śląska. "Villa Rosenthall", bo taką nazwę nosi nowy projekt tego dewelopera, powstanie na ulicy Osobowickiej, obok niewielkiego parku. 

Wille miejskie
Inwestycja będzie posiadała charakter willi miejskiej, na której terenie zlokalizowane będą cztery budynki z 13 mieszkaniami każdy. 
"Villa Rosenthall" to niska dwupiętrowa zabudowa z mieszkaniami dwupoziomowymi na drugi piętrze. Do mieszkań na pierwszej kondygnacji będą przynależne tereny zielone do wyłącznego korzystania przez właścicieli. Ich powierzchnia kształtuje się w przedziale od 70 mkw do 327 mkw.
REKLAMA
Powierzchnie lokali mieszkalnych wynoszą od 30 mkw do 91 mkw. Ze względu na charakter zabudowy, deweloper umożliwi łączenie poszczególnych mieszkań znajdujących się obok siebie lub takich które znajdują się w tym samym pionie tworząc tym samym mieszkania dwupoziomowe.
Pod budynkami zlokalizowane są miejsca parkingowe w garażu podziemnym oraz komórki lokatorskie.
Planowe rozpoczęcie inwestycji deweloper zapowiada na początku września 2016 roku, zakończenie IV kwartał 2017 r.
Wrocławski deweloper Inter-ES prowadzi aktualnie również budowę dwóch innych inwestycji mieszkaniowych we Wrocławiu: Osiedla "Bezpieczna" i Osiedla na ul. Jedności Narodowej.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA