Warszawa: Bliżej Gwiazd – na Nowodworach powstaje osiedle z prywatnym obserwatorium źródło: materiały inwestora

Warszawa: Bliżej Gwiazd – na Nowodworach powstaje osiedle z prywatnym obserwatorium

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Warszawski deweloper, Inrest Group, zrealizuje inwestycję przy ulicy Mehoffera w dwóch etapach: najpierw blok z ponad 60 mieszkaniami, a następnie osiem willi miejskich. Nabywcy lokali skorzystają m.in. z dwóch skwerów i obserwatorium zlokalizowanym w budynku.
Inrest Group Sp. z o.o. Sp. k. ruszył w tym roku z realizacją i sprzedażą pierwszej fazy inwestycji przy ul. Mehoffera na warszawskich Nowodworach w dzielnicy Białołęka. Lokale mają trafić do użytku w IV kwartale 2020 roku.
materiały inwestora
Dwuetapowe osiedle Bliżej Gwiazd zajmie obszar o powierzchni ponad 1,2 ha. W drugiej fazie powstanie osiem willi miejskich, za to w pierwszej – czteropiętrowy budynek wielorodzinny. Znajdą się w nim 64 mieszkania o metrażach 26-96 mkw., przede wszystkim dwupokojowe. Do wszystkich będą przynależeć ogródki lub przeszklone tarasy. Wysokość pomieszczeń wynieście 2,6-2,8 m. W garażu podziemnym zmieszczą się miejsca parkingowe oraz komórki lokatorskie (2-5 mkw.).
Na terenie ogrodzonej inwestycji deweloper zaplanował ścieżkęzdrowia, strefę dla rodzin oraz parki: Gwiazd i Księżycowy. Za to w bloku przewidział obserwatorium gwiazd.
Więcej wizualizacji w galerii.
REKLAMA
materiały inwestora

Nie tylko Bliżej Gwiazd

Na Nowodwory postawił też J.W. Construction Holding S.A. W lutym wprowadził do przedsprzedaży Willę Wiślaną. Budowę pięciopiętrowego budynku wielorodzinnego rozpoczął w kwietniu. Oferuje 130 mieszkań.
fot. mickam
Materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA