DODAJ

Warszawa: Husa Park – na Dąbrówce Szlacheckiej wyrasta nowe osiedle mieszkaniowe [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Warszawa
Warszawa: Husa Park –
Mariusz Bartodziej
2019-05-22 09:00:35
Warszawski deweloper, PRK7 Nieruchomości, planuje skończyć rozpoczęte już prace w przyszłym roku. Oferuje 60 lokali mieszkalnych i inwestycyjnych w trzypiętrowym budynku przy ulicy Jana Husa. W przyszłości zamierza go jeszcze rozbudować.

PRK7 Nieruchomości Sp. z o.o. ruszył ze sprzedażą inwestycji przy ul. Jana Husa na warszawskiej Dąbrówce Szlacheckiej w dzielnicy Białołęka. Jej budowę rozpoczął 2 marca. Zamierza oddać ją do użytku w IV kwartale 2020 roku.

materiały inwestora


Husa Park to pięciokondygnacyjny (w tym jedna podziemna) budynek z windą oraz 41 lokalami mieszkalnymi i 19 inwestycyjnymi. 10 z nich jest jedno- (26-33 mkw.), 35 dwu- (38-47 mkw.), a 15 trzypokojowych (54-78 mkw.). Przynależą do nich ogródki lub balkony. Mieszkańcy skorzystają z 54 miejsc parkingowych w garażu podziemnym i 4 na zewnątrz. Deweloper planuje w przyszłości rozbudowę bloku, przez co zwiększy się liczba mieszkań i stanowisk. Teren inwestycji będzie ogrodzony.

Więcej wizualizacji w galerii.

Nowe mieszkania także na Nowodworach

Osiedle w dzielnicy Białołęka buduje jeszcze m.in. J.W. Construction Holding S.A. Wprowadził już do przedsprzedaży inwestycję Willa Wiślana na Nowodworach. Oferuje w niej przeszło 100 mieszkań. O szczegółach pisaliśmy w lutym.

Materiały inwestora