Dwie nowe inwestycje mieszkaniowe MEG Developments

Dwie nowe inwestycje mieszkaniowe MEG Developments

Wrocław, WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA
Wrocławska firma Meg Developments na południu Wrocławia realizuje dwie nowe inwestycje mieszkaniowe. Pierwsza z nich – Villa Tuwima – powstaje na Krzykach, nieopodal ul. Krzyckiej, a druga – Blueberry Park – na Jagodnie.
Villa Tuwima to budynek dwulokalowy z garażem podziemnym dla 4 samochodów oraz dwiema komórkami lokatorskimi. Każde dwupoziomowe mieszkanie ma metraż 100 mkw. Na pierwszym poziomie znajduje się przestronny salon z kuchnią i wyjściem na taras, gabinet oraz łazienka. Na piętrze jest łazienka, dwie sypialnie, garderoba i suszarnia. Do obu lokali przynależy ogródek.
Deweloper deklaruje oddanie tej inwestycji do użytkowania w II kw. 2017 r.
Ville Tuwima zaprojektowało znane wrocławskie biuro architektoniczne Ozone, które do tej pory stworzyło m.in. projekty osiedla Novamonde Rakowiecka, osiedla przy ul. Brossa czy znanego wrocławskiego hotelu The Granary przy ul. Menniczej.
REKLAMA
Na Jagodnie przy ul. Buforowej powstaje Blueberry Park. W skład osiedla wchodzi 16 mieszkań w ośmiu budynkach. Meg Developments wybuduje tu osiedle domów dwulokalowych, o nowoczesnej architekturze i funkcjonalnych rozwiązaniach.
Wszystkie mieszkania będą 3-pokojowe o powierzchni 60 i 70 mkw. Lokale na parterze mają ogródki o powierzchni od 40 do 150 mkw., a te na piętrze – oprócz zwykłych tarasów o pow. 46-50 mkw. – oferują też zielone tarasy na dachu budynku. Do wszystkich mieszkań przynależą pomieszczenia lokatorskie o pow. 3,45 mkw.
Firma Meg Developments do tej pory wybudowała we Wrocławiu kameralne osiedle Quadra przy ul. Porajowskiej na Maślicach.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA