DODAJ

Warszawa: Rezydencje Jagiełły – CSI Development buduje dwa zespoły mieszkalne w Ursusie [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Warszawa
Warszawa: Rezydencje Jagiełły –
Mariusz Bartodziej
2019-06-05 06:56:41
Osiedle pruszkowskiego dewelopera powstaje na Niedźwiadku. Jeden zespół zabudowy tworzą domy szeregowe, a drugi budynki wielorodzinne. Łącznie jest dostępnych 14 lokali. Metraże największych przekraczają 200 metrów kwadratowych.

CSI Development Sp. z o.o. ruszył w tym kwartale z budową przy ulicy Władysława Jagiełły 31 na warszawskim Niedźwiadku w dzielnicy Ursus. Planuje oddać inwestycję do użytku w IV kwartale 2020 roku. Sprzedaż rozpoczął 26 lutego. Ceny wynoszą od 720 000 do 1 180 000 zł.

Rezydencje Jagiełły to kompleks dwóch zespołów budynków mieszkalnych o 2-3 kondygnacjach nadziemnych. Jeden tworzą domy w zabudowie szeregowej, a drugi obiekty wielorodzinne. Łącznie jest dostępnych 14 lokali o wysokości pomieszczeń 2,6-2,8 m: 3 cztero- (116-212 mkw.) i 8 pięciopokojowych (169-203 mkw.). Do części przynależą ogródki z tarasami. Mieszkańcy mają do dyspozycji garaże i komórki lokatorskie. Teren osiedla będzie ogrodzony, z prywatnym dziedzińcem. Za projekt odpowiada Ad3 Architektura Design Studio Projektowe Artur Klocek.

Więcej wizualizacji w galerii.

W sąsiedztwie powstanie duże osiedle.

W pobliżu inwestycji od CSI Development, przy ul. Gierdziejewskiego, Ronson Development SE zrealizuje największy projekt w swojej historii. Wybuduje docelowo 1 600 mieszkań w ramach Ursusa Centralnego. Budowę zaczyna od ponad 100. O szczegółach pisaliśmy w marcu.

fot. Jakub Zazula


materiały inwestora


Na tym nie koniec rozbudowy Ursusa. W ubiegłym tygodniu przedstawialiśmy osiedle Magnacka 1. Grupa Kapitałowa SP Invest ruszyła już z przedsprzedażą. Oferuje przeszło 70 lokali mieszkalnych.

materiały inwestora