[Wrocław] Nowa inwestycja na Brochowie. Staną tam cztery budynki [WIZUALIZACJE]

[Wrocław] Nowa inwestycja na Brochowie. Staną tam cztery budynki [WIZUALIZACJE]

Orzech
Orzech
REKLAMA
Na wrocławskim Brochowie powstanie kolejna, nowa inwestycja mieszkaniowa. Na ulicy Tatarskiej deweloper SANBET Development wybuduje nowe osiedle o nazwie Rezydencje "Tatarska". Cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych. Budynki będą posiadać 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych. W sumie na osiedlu powstaną 52 mieszkania:
  • 1-pokojowe o powierzchniach od 28 do 36 m2 (3 mieszkania),
  • 2-pokojowe o powierzchniach od 34 do 43 m2 (12 mieszkań),
  • 3-pokojowe o powierzchniach od 45 do 65 m2 (31 mieszkań),
  • 4-pokojowe o powierzchniach od 46 do 67 m2 (6 mieszkań).

Inwestycja Rezydencje "Tatarska" jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kwartał 2017 roku terminem oddania do użytkowania.

Druga inwestycja na północy Wrocławia

Aktualnie SANBET Development buduje we Wrocławiu również inne osiedle – "Obornicka Premium" na ulicy Obornickiej, na Różance. Pierwszy z budynków ma być gotowy w I kwartale 2017 roku.
W zależności od indywidualnych potrzeb, przyszli mieszkańcy osiedla mają do wyboru komfortowe mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe, a także funkcjonalne kawalerki.

O deweloperze:

SANBET Development to deweloper, który z sukcesem realizuje liczne projekty od 2002 r. jako wyodrębniona linia biznesowa spółki SANBET Fabryka Betonu W., S. Piotrowscy sp. j., będącej wiodącym producentem betonu towarowego we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Bazując na zdobytej wiedzy i doświadczeniu, z sukcesem działa na polskim rynku usług budowlanych pod nazwą SANBET nieprzerwanie od 1991 roku. 
SANBET Development to deweloper w pełni oparty na polskim kapitale, jako jeden z nielicznych na rynku realizujący projekty w oparciu o własne środki finansowe, certyfikowany systemem zarządzania jakością ISO 9001:2001 oraz certyfikatem zarządzania środowiskowego ISO 4001:2005. Deweloper do dziś zakończył realizację sześciu inwestycji mieszkaniowych oddając do użytku łącznie 450 mieszkań i domów jednorodzinnych oraz 70 lokali użytkowych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA