Nowa inwestycja na Brochowie. Staną tam cztery budynki

Nowa inwestycja na Brochowie. Staną tam cztery budynki

Wrocław, WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA
Na wrocławskim Brochowie powstanie kolejna, nowa inwestycja mieszkaniowa. Na ulicy Tatarskiej deweloper SANBET Development wybuduje nowe osiedle o nazwie Rezydencje "Tatarska". Cała inwestycja składa się z 4 budynków wielorodzinnych. Budynki będą posiadać 3 kondygnacje naziemne wraz z parterem oraz nie posiadają kondygnacji podziemnych. W sumie na osiedlu powstaną 52 mieszkania:
  • 1-pokojowe o powierzchniach od 28 do 36 m2 (3 mieszkania),
  • 2-pokojowe o powierzchniach od 34 do 43 m2 (12 mieszkań),
  • 3-pokojowe o powierzchniach od 45 do 65 m2 (31 mieszkań),
  • 4-pokojowe o powierzchniach od 46 do 67 m2 (6 mieszkań).

Inwestycja Rezydencje "Tatarska" jest w trakcie budowy z planowanym na 3 kwartał 2017 roku terminem oddania do użytkowania.

Druga inwestycja na północy Wrocławia

Aktualnie SANBET Development buduje we Wrocławiu również inne osiedle – "Obornicka Premium" na ulicy Obornickiej, na Różance. Pierwszy z budynków ma być gotowy w I kwartale 2017 roku.
W zależności od indywidualnych potrzeb, przyszli mieszkańcy osiedla mają do wyboru komfortowe mieszkania 2, 3 i 4-pokojowe, a także funkcjonalne kawalerki.
REKLAMA

O deweloperze:

SANBET Development to deweloper, który z sukcesem realizuje liczne projekty od 2002 r. jako wyodrębniona linia biznesowa spółki SANBET Fabryka Betonu W., S. Piotrowscy sp. j., będącej wiodącym producentem betonu towarowego we Wrocławiu i na Dolnym Śląsku. Bazując na zdobytej wiedzy i doświadczeniu, z sukcesem działa na polskim rynku usług budowlanych pod nazwą SANBET nieprzerwanie od 1991 roku. 
SANBET Development to deweloper w pełni oparty na polskim kapitale, jako jeden z nielicznych na rynku realizujący projekty w oparciu o własne środki finansowe, certyfikowany systemem zarządzania jakością ISO 9001:2001 oraz certyfikatem zarządzania środowiskowego ISO 4001:2005. Deweloper do dziś zakończył realizację sześciu inwestycji mieszkaniowych oddając do użytku łącznie 450 mieszkań i domów jednorodzinnych oraz 70 lokali użytkowych.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA