Rusza kolejna inwestycja na Nowych Żernikach. Stanie tam 7 budynków

Rusza kolejna inwestycja na Nowych Żernikach. Stanie tam 7 budynków

Wrocław, WIZUALIZACJE
Tomasz  Matejuk
Tomasz Matejuk
REKLAMA
Właśnie startuje drugi etap inwestycji ATAL Nowe Żerniki. W tej części projektu zaplanowano 7 budynków z 218 mieszkaniami oraz 14 lokalami usługowymi. Budynki staną się częścią powstającego tam modelowego osiedla. 

Pierwsza inwestycja Atalu na Nowych Żernikach już trwa – w jej ramach powstają cztery budynki, w których znajdzie się ponad setka mieszkań. Teraz deweloper rusza z kolejnym przedsięwzięciem, na działce kupionej w zeszłym roku za ponad 4 mln złotych.
Zgodnie z zapowiedziami inwestora, ATAL Nowe Żerniki II będzie to nowoczesny kompleks mieszkaniowy składający się z siedmiu budynków. Obiekty będą posiadały od 5 do 7 pięter i pomieszczą 218 mieszkań o metrażach od ponad 27 do niemal 100 metrów kwadratowych. W inwestycji zaplanowano również 140 komórek lokatorskich oraz 14 lokali usługowych, a także garaże na poziomie parteru oraz -1 z 282 miejscami postojowymi. Klienci szukają osiedli, które nie tylko gwarantują sprawną komunikację z centrum miasta, ale również oferują wiele udogodnień. ATAL Nowe Żerniki powstają w bardzo perspektywicznej części Wrocławia z łatwym dostępem do infrastruktury społecznej. Te czynniki stoją za sukcesem pierwszego etapu naszej inwestycji, na którym wolnych zostało tylko 14 mieszkań. Z pewnością kolejna odsłona projektu spotka się z równie wysokim zainteresowaniem – podkreśla Mateusz Juroszek, wiceprezes firmy.

ATAL zaplanował w I i II etapie łącznie 11 budynków na dwóch działkach. Inwestycja – jak podkreśla deweloper – charakteryzować się będzie przemyślanym układem zabudowy i estetyką wykończenia. 

– Minimalistyczne budynki wyróżnią się nowoczesnością na tle okolicznych zabudowań. Jednocześnie dzięki spójnej stylistyce i stonowanej kolorystyce wpiszą się w elegancki krajobraz tej części Wrocławia. Z myślą o najmłodszych lokatorach kompleksu powstanie nowoczesny plac zabaw. Osiedle zostanie w pełni dostosowane do potrzeb osób starszych i niepełnosprawnych – zapowiada inwestor.Planowany termin oddania do użytkowania tej inwestycji to IV kwartał 2018 roku. Za projekt odpowiedzialne jest biuro projektowe Major Architekci.
REKLAMA

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA