Wrocław: Ande – Rodis Development rusza ze swoim pierwszym projektem na Nowych Żernikach źródło: materiały inwestora

Wrocław: Ande – Rodis Development rusza ze swoim pierwszym projektem na Nowych Żernikach

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Pierwotnie osiedle miało się nazywać 24 Brzozy, nawiązując do ulicy, przy której się znajdzie. Wrocławski deweloper realizuje dwa apartamentowce o kaskadowej architekturze. Oferuje przeszło 20 mieszkań o metrażach nawet ponad 140 metrów kwadratowych z tarasami o powierzchni do 100 mkw. Przewidział także lokale usługowe.
Rodis Sp. z o.o. Sp. k. zakupił miejską działkę przy ul. Tadeusza Brzozy na Nowych Żernikach w ubiegłym roku. Zapłacił ponad 1,3 mln zł. W lutym uzyskał pozwolenie na budowę budynków wielorodzinnych z lokalami usługowymi o kubaturze 11,7 tys. metrów sześciennych. Prace rozpoczął w maju. Na generalnego wykonawcę wybrał firmę Crea  Budownictwo Sp. z o.o. Budowa ma się zakończyć w maju 2020 roku. Lokale trafią do najemców w ciągu kolejnych trzech miesięcy.
Nowoczesna, świetnie przemyślana architektura daje wytchnienie od zgiełku i zaprasza do pielęgnowania relacji z najbliższymi – przekonuje deweloper.
materiały inwestora

Ponad 100 metrów w mieszkaniu i na tarasie

Sprzedaż osiedla Ande (pierwotnie 24 Brzozy) ruszyła w tym miesiącu. Prowadzi ją Iglica Nieruchomości. Ceny wynoszą od 329 229 do 975 489 zł (7 300-8 500 zł/mkw.).
Przy ul. Tadeusza Brzozy powstają dwa dwupiętrowe apartamentowce. W jednym jest dostępnych 11, a w drugim 12 mieszkań o metrażach 38,71-144 mkw. – od jedno- do czteropokojowych. Część posiada antresole. Wysokość pomieszczeń w takich lokalach wynosi blisko 6 m. Za to do wszystkich przynależą tarasy o powierzchni nawet 100 mkw.
materiały inwestora
Tu za każdym mieszkaniem stoją indywidualne rozwiązania. […] Wysokie sufity i szklane tafle do samej podłogi kreują unikatowe przestrzenie. Dają też bogate możliwości aranżacji, których nie oferują typowe mieszkania – wyjaśnia inwestor.
Rodis Development zapewni 25 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz trzy garaże naziemne. Przewidział także rowerownię, a na terenie osiedle – plac zabaw. Inwestycję uzupełnią cztery lokale usługowe usytuowane od strony ul. Tadeusza Brzozy, o powierzchniach 24, 70 (dwa) i 82 mkw. Można je połączyć w jeden duży. Za projekt odpowiada Pracownia Projektowa Dziewoński Łukaszewicz Architekci S.C.
Więcej wizualizacji w galerii.

Będzie też Lilia

Nowe inwestycje na Nowych Żernikach wciąż powstają. Kolejną z nich jest Lilia. Przedsiębiorstwo Budowlane Budotex Sp. z o.o. zakończy realizację budynku wielorodzinnego w niespełna dwa lata. Oferuje 20 mieszkań. Metraż części z nich przekracza 100 mkw. O szczegółach pisaliśmy w kwietniu.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA