DODAJ

Wrocław: Ande – Rodis Development rusza ze swoim pierwszym projektem na Nowych Żernikach [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Wrocław
Wrocław: Ande – Rodis
Mariusz Bartodziej
2019-06-07 07:22:14
Pierwotnie osiedle miało się nazywać 24 Brzozy, nawiązując do ulicy, przy której się znajdzie. Wrocławski deweloper realizuje dwa apartamentowce o kaskadowej architekturze. Oferuje przeszło 20 mieszkań o metrażach nawet ponad 140 metrów kwadratowych z tarasami o powierzchni do 100 mkw. Przewidział także lokale usługowe.

Rodis Sp. z o.o. Sp. k. zakupił miejską działkę przy ul. Tadeusza Brzozy na Nowych Żernikach w ubiegłym roku. Zapłacił ponad 1,3 mln zł. W lutym uzyskał pozwolenie na budowę budynków wielorodzinnych z lokalami usługowymi o kubaturze 11,7 tys. metrów sześciennych. Prace rozpoczął w maju. Na generalnego wykonawcę wybrał firmę Crea  Budownictwo Sp. z o.o. Budowa ma się zakończyć w maju 2020 roku. Lokale trafią do najemców w ciągu kolejnych trzech miesięcy.

Nowoczesna, świetnie przemyślana architektura daje wytchnienie od zgiełku i zaprasza do pielęgnowania relacji z najbliższymi – przekonuje deweloper.

materiały inwestora


Ponad 100 metrów w mieszkaniu i na tarasie

Sprzedaż osiedla Ande (pierwotnie 24 Brzozy) ruszyła w tym miesiącu. Prowadzi ją Iglica Nieruchomości. Ceny wynoszą od 329 229 do 975 489 zł (7 300-8 500 zł/mkw.).

Przy ul. Tadeusza Brzozy powstają dwa dwupiętrowe apartamentowce. W jednym jest dostępnych 11, a w drugim 12 mieszkań o metrażach 38,71-144 mkw. – od jedno- do czteropokojowych. Część posiada antresole. Wysokość pomieszczeń w takich lokalach wynosi blisko 6 m. Za to do wszystkich przynależą tarasy o powierzchni nawet 100 mkw.

materiały inwestora


Tu za każdym mieszkaniem stoją indywidualne rozwiązania. […] Wysokie sufity i szklane tafle do samej podłogi kreują unikatowe przestrzenie. Dają też bogate możliwości aranżacji, których nie oferują typowe mieszkania – wyjaśnia inwestor.

Rodis Development zapewni 25 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz trzy garaże naziemne. Przewidział także rowerownię, a na terenie osiedle – plac zabaw. Inwestycję uzupełnią cztery lokale usługowe usytuowane od strony ul. Tadeusza Brzozy, o powierzchniach 24, 70 (dwa) i 82 mkw. Można je połączyć w jeden duży. Za projekt odpowiada Pracownia Projektowa Dziewoński Łukaszewicz Architekci S.C.

Więcej wizualizacji w galerii.

Będzie też Lilia

Nowe inwestycje na Nowych Żernikach wciąż powstają. Kolejną z nich jest Lilia. Przedsiębiorstwo Budowlane Budotex Sp. z o.o. zakończy realizację budynku wielorodzinnego w niespełna dwa lata. Oferuje 20 mieszkań. Metraż części z nich przekracza 100 mkw. O szczegółach pisaliśmy w kwietniu.

materiały inwestora