Ande

Ande

Mieszkania/Wrocław/Fabryczna/Leśnica/Tadeusza Brzozy 24
REKLAMA

O inwestycji Ande

Osiedle Ande położone jest przy ul. Tadeusza Brzozy na wrocławskich Żernikach. Składają się na nie dwa kameralne, dwupiętrowe apartamentowce. W jednym z nich dostępnych jest 11, a w drugim 12 mieszkań o metrażach od 38,71 do nawet 144 mkw. Osiedle otacza zieleń, dzięki czemu mieszkańcy mają możliwość odpoczynku od miejskiego hałasu.
Oferta obejmuje lokalne od 1- do 4-pokojowych. Część z nich posiada antresole. Wysokość pomieszczeń w lokalach wynosić będzie blisko 6 metrów. Za to do wszystkich mieszkań przynależą tarasy o powierzchni nawet 100 mkw.
Rodis Development zapewnił 25 miejsc postojowych w garażu podziemnym oraz trzy garaże naziemne. Przewidział także rowerownię, a na terenie osiedla – plac zabaw dla najmłodszych. Inwestycję uzupełnią cztery lokale usługowe od strony ul. Tadeusza Brzozy, o powierzchniach 24, 70 (dwa) i 82 mkw.
Napisz komentarz
Jakub Zazula
+2
Jakub Zazula
Jakub Zazula
Mariusz Bartodziej
+7
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
Rodis Development kupił miejską działkę na Nowych Żernikach w czerwcu 2018 roku, za 1 mln 350 tys. zł netto. Zrealizuje na niej dwa czterokondygnacyjne budynki wielorodzinne z 24 mieszkaniami i 4 lokalami usługowymi. Do użytku mieszkańców zostanie oddanych 31 miejsc parkingowych w garażu podziemnym, w tym dwa dla samochodów elektrycznych.
REKLAMA