| rzut | nazwa | powierzchnia | piętro | pokoi | cena | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 1092412 PLN | 81 m2 | 1 | - | 1 092 412,00 zł 13 486,57 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 1166015 PLN | 86 m2 | 1 | - | 1 166 015,00 zł 13 558,31 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 1166827 PLN | 86 m2 | 1 | - | 1 166 827,00 zł 13 567,76 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 1437501 PLN | 90 m2 | parter | - | 1 437 501,00 zł 15 972,23 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 1463245 PLN | 92 m2 | parter | - | 1 463 245,00 zł 15 904,84 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 1532108 PLN | 98 m2 | parter | - | 1 532 108,00 zł 15 633,76 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 1587718 PLN | 98 m2 | parter | - | 1 587 718,00 zł 16 201,20 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 1877401 PLN | 125 m2 | parter | - | 1 877 401,00 zł 15 019,21 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 2045764 PLN | 127 m2 | parter | - | 2 045 764,00 zł 16 108,38 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 2272039 PLN | 153 m2 | parter | - | 2 272 039,00 zł 14 849,93 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 876670 PLN | 51 m2 | parter | - | 876 670,00 zł 17 189,61 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 908606 PLN | 54 m2 | parter | - | 908 606,00 zł 16 826,04 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 919634 PLN | 68 m2 | 1 | - | 919 634,00 zł 13 524,03 zł/m2 | |
 | Komercyjne lokal na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 935568 PLN | 56 m2 | parter | - | 935 568,00 zł 16 706,57 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 1004549 PLN | 76 m2 | 7 | - | 1 004 549,00 zł 13 217,75 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 1005000 PLN | 80 m2 | 3 | - | 1 005 000,00 zł 12 562,50 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 1105743 PLN | 86 m2 | 2 | - | 1 105 743,00 zł 12 857,48 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 1119139 PLN | 86 m2 | 3 | - | 1 119 139,00 zł 13 013,24 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 403200 PLN | 27 m2 | 1 | - | 403 200,00 zł 14 933,33 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 497420 PLN | 36 m2 | 1 | - | 497 420,00 zł 13 817,22 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 516528 PLN | 38 m2 | 2 | - | 516 528,00 zł 13 592,84 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 516906 PLN | 37 m2 | 4 | - | 516 906,00 zł 13 970,43 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 520326 PLN | 38 m2 | 3 | - | 520 326,00 zł 13 692,79 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 523986 PLN | 38 m2 | 4 | - | 523 986,00 zł 13 789,11 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 534204 PLN | 38 m2 | 5 | - | 534 204,00 zł 14 058,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 538160 PLN | 38 m2 | 3 | - | 538 160,00 zł 14 162,11 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 542004 PLN | 38 m2 | 4 | - | 542 004,00 zł 14 263,26 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 691560 PLN | 51 m2 | 1 | - | 691 560,00 zł 13 560,00 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 703256 PLN | 52 m2 | 2 | - | 703 256,00 zł 13 524,15 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 709112 PLN | 52 m2 | 3 | - | 709 112,00 zł 13 636,77 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 714426 PLN | 52 m2 | 5 | - | 714 426,00 zł 13 738,96 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 719325 PLN | 52 m2 | 7 | - | 719 325,00 zł 13 833,17 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 776940 PLN | 57 m2 | 4 | - | 776 940,00 zł 13 630,53 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 782236 PLN | 61 m2 | 1 | - | 782 236,00 zł 12 823,54 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 792539 PLN | 63 m2 | 2 | - | 792 539,00 zł 12 579,98 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 795691 PLN | 63 m2 | 3 | - | 795 691,00 zł 12 630,02 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 801996 PLN | 63 m2 | 4 | - | 801 996,00 zł 12 730,10 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 813087 PLN | 63 m2 | 5 | - | 813 087,00 zł 12 906,14 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 814947 PLN | 63 m2 | 1 | - | 814 947,00 zł 12 935,67 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 818505 PLN | 63 m2 | 2 | - | 818 505,00 zł 12 992,14 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 819650 PLN | 63 m2 | 6 | - | 819 650,00 zł 13 010,32 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 822504 PLN | 64 m2 | 6 | - | 822 504,00 zł 12 851,63 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 931374 PLN | 79 m2 | 1 | - | 931 374,00 zł 11 789,54 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 932682 PLN | 72 m2 | 2 | - | 932 682,00 zł 12 953,92 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 948202 PLN | 74 m2 | 2 | - | 948 202,00 zł 12 813,54 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 949977 PLN | 80 m2 | 2 | - | 949 977,00 zł 11 874,71 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 955581 PLN | 74 m2 | 3 | - | 955 581,00 zł 12 913,26 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 958848 PLN | 75 m2 | 4 | - | 958 848,00 zł 12 784,64 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 963090 PLN | 74 m2 | 4 | - | 963 090,00 zł 13 014,73 zł/m2 | |
 | Mieszkanie na sprzedaż, Wrocław, Krzyki, 999437 PLN | 80 m2 | 2 | - | 999 437,00 zł 12 492,96 zł/m2 | |