DODAJ

Villa de Charme – Bouygues Immobilier Polska oferuje ponad 50 domów na warszawskim Bemowie [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Warszawa
Villa de Charme –
Mariusz Bartodziej
2019-02-08 11:19:50
Spółka-córka francuskiego dewelopera zrealizuje przy ulicy Szeligowskiej ogrodzone osiedle domów o powierzchni do 161 metrów kwadratowych. Mieszkańcy będą mieć do dyspozycji po dwa tarasy, garaże podziemne oraz ogródki.

Bouygues Immobilier Polska Sp. z o.o. wprowadził do przedsprzedaży ogrodzone osiedle Villa de Charme. Powstanie przy ul. Szeligowskiej 25a. Złożą się na nie 52 czterokondygnacyjne domy o metrażach od 152 do 161 mkw.

Proste bryły budynków, jasne kolory elewacji i drewniane elementy wykończenia nadają całości ponadczasowego i eleganckiego charakteru. Zastosowanie dużych okien typu portfenetr pozwoliło uzyskać efekt jasnych i słonecznych wnętrz, natomiast prywatne ogródki to idealne miejsce na odpoczynek – przekonuje deweloper.

Materiały inwestora


W każdym domu znajdzie się pięć pokoi oraz dwa tarasy (jeden na parterze, drugi na ostatniej kondygnacji – połączony z sypialnią). Mieszkańcy będą mieli do dyspozycji również podziemne garaże (po dwa stanowiska w każdym) oraz ogrody o powierzchni do 94 mkw. Inwestor zapowiedział dodatkowe nasadzenia drzew, krzewów i traw. Za projekt odpowiada pracownia BDM Architekci Sp. z o.o.

Część wspólna osiedla to starannie zaprojektowana infrastruktura wraz z przestrzeniami zielonymi oraz strefą przyjazną dzieciom. Zabudowa całego osiedla oparta jest na schemacie wewnętrznych uliczek, wzdłuż których znajdują się budynki mieszkalne, co zapewnia swobodne przemieszczanie się i zacieśnianie więzi sąsiedzkich – twierdzi Bouygues Immobilier Polska.

Więcej wizualizacji w galerii.

Materiały inwestora


Ponad 100 mieszkań na Ursusie

W tym tygodniu informowaliśmy o jeszcze innej inwestycji spółki-córki francuskiego dewelopera. Prace nad budową osiedla Orso na Ursusie mają ruszyć w tym roku. Dostępnych będzie ponad 100 mieszkań, z czego część dwupoziomowych.

Materiały inwestora