Warszawa: Mój Ursus – Robyg buduje dwa tysiące mieszkań. Drugi etap w realizacji źródło: materiały inwestora

Warszawa: Mój Ursus – Robyg buduje dwa tysiące mieszkań. Drugi etap w realizacji

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
Mój Ursus
adresWarszawa, Posag 7 Panien 9
inwestorRobyg S.A.
REKLAMA
Warszawski deweloper wprowadził do oferty w dwóch etapach przeszło 300 mieszkań. Docelowo zrealizuje ich w ramach tej inwestycji około 2 tysięcy. Kolejny tysiąc zbuduje w ramach Stacji Nowy Ursus.
Robyg Development Sp. z o.o. ruszył w marcu ze sprzedażą drugiego etapu inwestycji Mój Ursus, powstającej przy zbiegu ulic Traktorzystów i Posag 7 Panien. Budowę rozpoczął w I kwartale tego roku. Zakończy ją w przyszłym roku.
W dziewięciokondygnacyjnym (w tym garaż podziemny) budynku w warszawskim Ursusie znajdą się 174 mieszkania. Metraże wyniosą od 33 do 64 mkw. Deweloper przewidział również wydzielenie lokali usługowych.
Realizację pierwszego etapu Robyg rozpoczął w III kwartale ubiegłego roku. Buduje w ramach niego budynek o takiej samej liczbie kondygnacji. Pomieści się w nim 147 mieszkań o powierzchniach 33-65 mkw. oraz lokale usługowe. Będzie gotowy w I kwartale 2020 roku. Ceny zaczynają się od 6260 zł/mkw. Dostępne są mieszkania jedno-, dwu- i trzypokojowe.
materiały inwestora
Powstanie tu około 2000 lokali mieszkalnych w standardzie Robyg, czyli z systemem Smart House, terenami zielonymi i panelami fotowoltaicznymi oraz oświetleniem LED zmniejszającym energochłonność części wspólnych, co sprawia duże oszczędności – mówi Joanna Chojecka, dyrektor ds. sprzedaży Robyg S.A. w Warszawie.
Ten deweloper realizuje ponadto po drugiej stronie ul. Posag 7 Panien kilkuetapowe osiedle Stacja Nowy Ursus. Powstanie na nim około 1000 lokali mieszkalnych i usługowych.
REKLAMA
Więcej wizualizacji w galerii.

Tysiące nowych mieszkań w okolicy

Ta część Warszawy jest intensywnie zabudowywana. W marcu donosiliśmy, że Victoria Dom S.A. wprowadziła 21 marca do sprzedaży trzeci etap osiedla Ursus Factory. Odda do użytku w ramach tej fazy przeszło 170 mieszkań.
fot. Jakub Zazula
Tuż obok, przy ul. Gierdziejewskiego, ruszy wkrótce z budową Ronson Development SE. Rozpoczął w marcu przedsprzedaż ponad 100 mieszkań w Ursusie Centralnym. Docelowo powstanie ich 1600, a ponadto lokale usługowe, wewnętrzny bulwar z elementami rekreacyjnymi oraz kompleks szkolno-edukacyjny.
fot. Jakub Zazula

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA