Warszawa: Rusza budowa drugiego etapu osiedla Ursus Centralny źródło: Materiały inwestora

Warszawa: Rusza budowa drugiego etapu osiedla Ursus Centralny

WIZUALIZACJE
Orzech
Orzech
REKLAMA
Ronson Development rozpoczyna realizację drugiego etapu osiedla Ursus Centralny, które powstaje w Warszawie. Deweloper wybrał generalnego wykonawcę inwestycji, którym została firma Karmar S.A. W marcu inwestycja uzyskała pozwolenie na budowę, dlatego Ronson Development będzie mógł od razu ruszyć z pracami budowlanymi. 
Wynagrodzenie dla firmy Karmar S.A. z tytułu realizacji umowy wynosi 60,25 mln zł netto, a zakończenie prac planowane jest na koniec października 2021 r. Drugi etap Ursusa Centralnego będzie liczyć 251 lokali. Aż 40 proc. z nich zostało już sprzedanych lub zarezerwowanych.
Osiedle Ursus Centralny to największa inwestycja mieszkaniowa w historii Ronson Development SE. Powstaje przy ul. Gierdziejewskiego, w najatrakcyjniejszej części dzielnicy, zaledwie 500 m od stacji kolejki Warszawa Ursus i niemal w bezpośrednim sąsiedztwie pierwszego w stolicy EKOparku z naturalnym placem zabaw, ścieżkami edukacyjnymi, ekologicznym oświetleniem i mnóstwem zieleni.
Materiały inwestora
REKLAMA
Inwestycja Ronson Development całkowicie odmieni tereny z przemysłową przeszłością. Oprócz mieszkań, powstaną także liczne lokale handlowe, gastronomiczne i usługowe, a sercem osiedla będzie wewnętrzny bulwar z atrakcjami dla dzieci i dorosłych – wodnym placem zabaw, amfiteatrem, siłownią plenerową, strefą gier i relaksu. Elementem inwestycji będzie także kompleks szkolno-edukacyjny.

Ursus Centralny to jeden z naszych motorów sprzedaży. Na początku marca uzyskaliśmy prawomocne pozwolenie na budowę drugiego etapu inwestycji. Jeszcze przed jego wydaniem, niemal 100 mieszkań w tym etapie objętych było umowami rezerwacyjnymi. Wszystkie zostały już zamienione na umowy deweloperskie. Tym samym, mimo trudnej sytuacji na rynku związanej z epidemią koronawirusa, marzec był dla nas miesiącem bardzo wysokiej sprzedaży – mówi Andrzej Gutowski, wiceprezes Ronson Development odpowiedzialny za sprzedaż i marketing.

Całe osiedle będzie liczyć łącznie około 1600 mieszkań. W pierwszym etapie inwestycji, w ofercie zostało już niespełna 20 proc. spośród 138 dostępnych lokali.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA