DODAJ

Warszawa: Jeziorowa Park – Novisa Development stawia kilkadziesiąt domów w Wawrze [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Warszawa
Warszawa: Jeziorowa Park –
Mariusz Bartodziej
2019-05-30 09:18:33
Dwa miejsca postojowe na każdy lokal, kilkanaście dodatkowych stanowisk i pięćdziesiąt stojaków na rowery – m.in. takie udogodnienia czekają na mieszkańców osiedla przy ulicy Jeziorowej w Zerzniu. Warszawski deweloper oferuje szeregówki w trzech wariantach, od 81 do 162 metrów kwadratowych.

Novisa Development Sp. z o.o. Sp. j. rozpoczęła w tym kwartale prace przy ul. Jeziorowej w warszawskiej dzielnicy Wawer. Planuje je zakończyć w III kwartale 2020 roku. Sprzedaż inwestycji trwa. Ceny kształtują się w zakresie 483 000-953 000 zł (od 5 506 do 5 895 zł/mkw.).

Domy odznaczają się najwyższej jakości wykonaniem i dbałością o detale architektoniczne, a elewacje zaprojektowaliśmy z myślą o najbardziej wymagających klientach szukających nieszablonowych rozwiązań – stwierdza deweloper.

materiały inwestora


Miejsca parkingowe dla mieszkańców oraz gości

Jeziorowa Park to zamknięte osiedle, na które składają się dwa zespoły piętrowych domów w zabudowie szeregowej. W sumie powstaje 50 lokali. Do wszystkich przynależą ogrody oraz balkony. Są dostępne w trzech wariantach: czteropokojowym o powierzchni 81 mkw., czteropokojowym o pow. 116 mkw. dodatkowo z tarasem na dachu (40-82 mkw.) oraz pięciopokojowym o pow. 162 mkw. – z 15-metrowym tarasem i garażem wbudowanym w bryłę budynku.

Część dzienną każdego domu tworzą salon z kominkiem i jadalnia z aneksem kuchennym lub oddzielną kuchnią. Piętro zajmują trzy sypialnie, łazienka oraz garderoba. Na każdy lokal przypadają dwa naziemne miejsca postojowe. Ponadto Novisa Development zaplanowała parking z 12 stanowiskami dla gości, a także 50 stojakami na rowery. Zagospodarowanie osiedla uzupełnia teren rekreacyjny z ławkami i grillem połączony z placem zabaw.

Więcej wizualizacji w galerii.

Będą też nowe mieszkania

W Wawrze powstanie także kolejne osiedle wielorodzinne. Konstans Sp. z o.o. rozpoczął w ubiegłym roku realizację dwuetapowej inwestycji Trakt Lubelski Na początek oferuje w czterech budynkach ponad 100 mieszkań. O szczegółach pisaliśmy w marcu.

Materiały inwestora