DODAJ

Warszawa: Ludwinowska – na Jeziorkach Północnych powstanie kilkadziesiąt bliźniaków [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Warszawa
Warszawa: Ludwinowska – na
Mariusz Bartodziej
2019-10-29 08:44:41
Nowe osiedle przy ulicy Ludwinowskiej powstanie w kilku etapach. Zbuduje je Dream Houses Development z Waszawy. Na początek oferuje kilkanaście pięciopokojowych segmentów o metrażach sięgających blisko 200 metrów kwadratowych. Będą gotowe za rok.

Dream Houses Development Sp. z o.o. wprowadził w tym roku do swojej oferty Wille Szczęśliwice. Teraz wystartował z kolejnym projektem. Budowę przy ul. Ludwinowskiej na Jeziorkach Północnych, w dzielnicy Ursynów, rozpocznie do końca roku, a lokale z pierwszej fazy planuje oddać do użytku w IV kwartale 2020 r. Prowadzi już ich sprzedaż. Ceny zaczynają się od 950 tys. zł.

Kilkanaście segmentów na start, docelowo kilkadziesiąt

Osiedle Ludwinowska obejmie docelowo w kilku etapach kilkadziesiąt segmentów jednorodzinnych. Na początek powstanie 16 parterowych domów w zabudowie bliźniaczej o metrażach 127-145 mkw. Parter zajmie kuchnia, jadalnia z salonem, łazienka, przedsionek i kotłownia. Na piętrze znajdą się trzy sypialnie i łazienki (w tym oddzielna w sypialni małżeńskiej). Wysokość pomieszczeń wyniesie 2,64-2,8 m. Nabywcy będą mogli zaaranżować też poddasza o powierzchni 40-51 mkw. Do wszystkich lokali deweloper przewidział przynależny ogródek (do części też balkon) oraz dwa miejsca postojowe – w garażu i przed budynkiem. Projekt przygotowała Pracownia Architektoniczno-Konstrukcyjna A2.

Więcej wizualizacji w galerii.

Domów przybywa też na Jeziorkach Południowych

Deweloperzy stawiają też na Jeziorki Południowe. Westadom Burzyński Sp. k. rozpoczął już budowę przy ul. Trombity. Realizuje tam Zakątek Ursynów, czyli zespół kilkunastu trzykondygnacyjnych domów dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej. Metraże wynoszą 65 lub 110 mkw. O szczegółach pisaliśmy w ubiegłym miesiącu.

materiały inwestora


Za to przy ul. Cymbalistów buduje Albero Invest Sp. z o.o., o czym informowaliśmy w maju. Na osiedle Modern House składa się ponad 20 dwulokalowych domów. Ich powierzchnie sięgają przeszło 130 mkw.

materiały inwestora