DODAJ

Warszawa: Zakątek Ursynów – Westadom buduje bliźniaki na Jeziorkach Południowych [WIZUALIZACJE]

Mieszkania i domy / Warszawa
Warszawa: Zakątek Ursynów –
Mariusz Bartodziej
2019-09-06 09:12:12
Nowe osiedle powstaje przy ulicy Trombity. Warszawski deweloper oferuje ponad 20 lokali, o powierzchni 65 lub 110 metrów kwadratowych. Mieszkańcy skorzystają z prywatnych wejść, ogródków oraz blisko 50 miejsc parkingowych. Wprowadzą się w przyszłym roku.

Westadom Burzyński Sp. k. ruszył w tym kwartale z realizacją zapowiadanej inwestycji przy ul. Trombity 31 na warszawskich Jeziorkach Południowych w dzielnicy Ursynów. Zakończenie budowy zaplanował na październik 2020 roku. W tym samym kwartale chce oddać osiedle do użytku.

materiały inwestora


Dwa miejsca postojowe dla każdego

Zakątek Ursynów jest zespołem dwunastu trzykondygnacyjnych domów dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej. Są dostępne w nich 24 mieszkania. 12 z nich, o powierzchni 65,34 mkw., znajduje się na parterze. Składają się z salonu z aneksem kuchennym, dwóch sypialni, łazienki, schowka i tarasu. Pozostałe 12, o metrażu 110,29 mkw., są zlokalizowane na pierwszym piętrze. Deweloper wydzielił w nich salon z aneksem, dwie sypialnie, schowek, klatkę schodową oraz użytkowe poddasze.

Do wszystkich lokali będą prowadzić niezależne wejścia. Na każdy przypadają ogródek i dwa naziemne miejsca postojowe. Wysokość pomieszczeń wyniesie 2,6-2,8 m. Sprzedaż inwestycji trwa. Domy kosztują 530 000 lub 750 000 zł (6 800-8 111 zł/mkw.).

Więcej wizualizacji w galerii.

Będzie więcej domów w zabudowie bliźniaczej

Na Jeziorkach Południowych przybędzie bliźniaków także przy ul. Cymbalistów. Albero Invest Sp. z o.o. buduje tam osiedle Modern House. Składa się na nie ponad 20 dwulokalowych domów. Metraże sięgają przeszło 130 mkw. O szczegółach pisaliśmy w maju.

materiały inwestora