Warszawa: Osada Sarabandy – osiedle bliźniaków powstaje na Ursynowie źródło: materiały inwestora

Warszawa: Osada Sarabandy – osiedle bliźniaków powstaje na Ursynowie

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Warszawski deweloper Ogrody Wenus.pl zainwestował przy ulicy Sarabandy. Oferuje 20 lokali w dziesięciu domach, a także dwa 162-metrowe bliźniaki. Będą gotowe za rok.
Ogrody Wenus.pl Sp. z o.o. zaczęły w ubiegłym kwartale budowę przy ul. Sarabandy (pomiędzy numerami 91 a 95) na warszawskich Jeziorkach Południowych w dzielnicy Ursynów. Planują oddać inwestycję do użytku w IV kwartale 2020 roku. Wprowadziły ją już do sprzedaży.
Osada Sarabandy to zespół piętrowych domów jednorodzinnych. Składa się z pięciu grup po dwa budynki w zabudowie bliźniaczej dwulokalowej. Łącznie w dziesięciu obiektach mieści się 20trzypokojowych lokali o metrażach 71,33-81,53 mkw. Ofertę uzupełniają dwa domy bliźniaki o powierzchniach 162,73 (sześcio-) i 163,2 mkw. (pięciopokojowy). Wysokość pomieszczeń wynosi 2,75 m. Deweloper przewidział ogródki lub balkony, a także naziemne miejsca parkingowe.
Więcej wizualizacji w galerii.

Nowe domy i apartamenty

REKLAMA
Na Jeziorki Południowe postawił także Westadom Burzyński Sp. k. We wrześniu donosiliśmy, że ruszył z budową przy ul. Trombity. Osiedle Zakątek Ursynów tworzy kilkanaście trzykondygnacyjnych domów dwulokalowych w zabudowie bliźniaczej. Są dostępne w metrażach 65 lub 110 mkw.
materiały inwestora
Deweloperzy buduję też w innych rejonach Ursynowa. W listopadzie pisaliśmy inwestycji Natolin Park. Yuniversal Podlaski Sp. z o.o. buduje przy ul. Sotta "Sokoła" budynek wielorodzinny z ponad 30 apartamentami. Ceny za mkw. wynoszą kilkanaście tysięcy złotych.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA