Totalbud buduje na Ursynowie dla klienta premium

Totalbud buduje na Ursynowie dla klienta premium

Warszawa
REKLAMA
Stołeczna firma Totalbud jest generalnym wykonawcą osiedla czterech dwupiętrowych budynków mieszkalnych Quarta Apartamenty Ursynów zlokalizowanych przy ul. Wędrowców 14 na warszawskim Ursynowie. Osiedle zaprojektowała pracownia 77 Studio Architektury, natomiast inwestorem jest firma deweloperska City Homes.
W obecnej chwili zakończone zostały prace żelbetowe na wszystkich czterech budynkach. Powierzchnia użytkowa osiedla wynosi 4516 m². Oddanie Quarty do użytku nastąpi w ostatnich dniach lutego 2017 r. Zgodnie z umową Totalbud odda osiedle do użytku w stanie deweloperskim.
REKLAMA
Quarta Apartamenty Ursynów to łącznie 52 mieszkania i 111 miejsc parkingowych na parterach budynków. Zgodnie z planem zagospodarowania przestrzennego partery te są częściowo mieszkalne, częściowo zaś przeznaczone właśnie na garaże. Teren Quarty zasilą także liczne nasady – 3 tys. krzewów. Będą stanowiły część zieloną osiedla wraz z placem zabaw dla dzieci.
W komentarzu do budowy prezes Totalbudu Mariusz Pałka powiedział: „W przypadku Quarty realizujemy bardzo nowoczesny i ciekawy projekt architektoniczny. W stolicy jest niezmiernie mało budynków mieszkalnych tak wysokiej klasy i z tak interesującą architekturą. W elewacjach dominują ciemne barwy powstałe z połączenia płyt HPL, drewna i szkła. Całość inwestycji powstaje z materiałów najwyższej jakości pochodzących od cenionych, markowych producentów. Z punktu widzenia firmy budowlanej realizacja projektów mieszkaniowych wysokiego standardu zawsze jest przyjemnością, gdyż niesie nie tylko satysfakcję z wysokiej estetyki własnej pracy, ale też jest to przyjemność dla naszych pracowników, gdy budują na bazie najlepszych dostępnych na rynku materiałów budowlanych. Ze względu na wysoki standard Quarty zaliczy się ona do bardziej prestiżowych realizacji naszej firmy”.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA