Belgijski deweloper z tysięcznym sprzedanym mieszkaniem w Polsce

Belgijski deweloper z tysięcznym sprzedanym mieszkaniem w Polsce

Warszawa
Kajtman
Kajtman
REKLAMA
Matexi Polska z przyjemnością informuje o podpisaniu umowy na sprzedaż tysięcznego mieszkania w Polsce. Jubileuszowy lokal w ofercie dewelopera o belgijskich korzeniach został sprzedany na początku października w inwestycji „Kolska od Nowa”. Matexi Polska od samego początku budowała swoją pozycję na rynku w oparciu o jakość produktu i organiczny, przemyślany rozwój portfolio inwestycyjnego jak i samej organizacji.
Pierwszą ukończoną inwestycją spółki był niewielki, ale doskonale przyjęty przez klientów budynek „Górce 142” na Bemowie, w dalszej kolejności powstały  projekty na  Ursynowie, Bielanach, w Śródmieściu i na Woli. Konsekwentne zarządzanie jakością we wszystkich inwestycjach oraz wnikliwe badanie rynku przed ich rozpoczęciem, a także dbałość o przestrzeganie najwyższych standardów w zakresie obsługi klienta pozwoliły przez cały czas utrzymać bardzo wysoki wskaźnik zadowolenia klientów, z których przeszło 90% deklaruje chęć polecenia współpracy z deweloperem lub zakupu kolejnego mieszkania spod znaku „pomarańczowego M”.
REKLAMA
Jak podkreślił Mirosław Bednarek, prezes zarządu Matexi Polska – Jestem przekonany, że kluczem do długofalowego sukcesu na rynku mieszkaniowym w Polsce jest zaufanie klientów, by na nie zapracować od samego początku postawiliśmy sobie ze cel obecność w ścisłej czołówce deweloperów pod względem jakości oferowanego produktu w Warszawie. Cieszę się, że nasi klienci deklarują takie samo zadowolenie z zakupionych lokali dziś, kiedy to sprzedajemy kilkaset mieszkań rocznie, jak i wtedy kiedy oddawaliśmy klucze do naszych pierwszych mieszkań na Bemowie. Pracujemy, tak samo jak na starcie, nad rozwojem kolejnych projektów. Jedyną różnicą jest to, że dziś to my wyznaczamy standardy w zakresie jakości oferty mieszkaniowej na stołecznym rynku.
Aktualnie w ofercie Matexi znajdują się trzy inwestycje mieszkaniowe. Pierwszą jest „Kolska od Nowa:)” będąca bardzo nowoczesnym osiedlem o podwyższonym standardzie, gdzie niedawno do oferty trafiły mieszkania z trzeciego etapu inwestycji. Drugim projektem jest ciesząca się bardzo dużym zainteresowaniem wymagających klientów, nietuzinkowa inwestycja z segmentu premium „Apartamenty Marymont”, trzeci projekt to pozycjonowany w segmencie popularnym budynek „Księżycowa 60”, w którym na klientów czeka jeszcze ostatnich kilka mieszkań. W planach dewelopera na najbliższą przyszłość, poza kontynuacją wieloetapowych przedsięwzięć na Kolskiej oraz Marymoncie, znajduje się uruchomienie projektów na posiadanych działkach m.in. przy ul. Żeromskiego na Bielanach oraz przy ul. Człuchowskiej na Bemowie.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA