Kolorowy Gocław z pozwoleniem na budowę

Kolorowy Gocław z pozwoleniem na budowę

Warszawa
REKLAMA

Kolorowy Gocław, najnowsza inwestycja mieszkaniowa Yareal, położona w dynamicznie rozwijającej się części Pragi Południe, uzyskała pozwolenie na budowę. Na osiedlu powstanie łącznie blisko 400 mieszkań, z których 30% znalazło nabywców jeszcze w przedsprzedaży.

 

Kolorowy Gocław to osiedle wyróżniające się na tle innych gocławskich inwestycji mieszkaniowych niską, sześciopiętrową zabudową. Mieszkania o powierzchniach od 28 do 120 mkw. dostępne są już od 6500 zł za metr kwadratowy. Sposób rozmieszczenia budynków zagwarantuje kameralną atmosferę, a wewnętrzny zielony dziedziniec z placami zabaw dla dzieci stanowić będzie tętniące życiem serce osiedla. Od strony południowej, przy głównym wejściu na osiedle znajdować się będzie skwer z fontanną otoczony roślinnością zaprojektowaną przez architektów krajobrazu. Kolorystyka części wspólnych każdego z budynków nawiązywać będzie do wielobarwnego kwiatka w logo inwestycji.

 

REKLAMA

Gocław to dynamicznie rozwijająca się dzielnica ciesząca się ogromnym zainteresowaniem wśród osób poszukujących miejsca do zamieszkania, która oprócz rozwiniętej infrastruktury oferuje również wiele terenów zielonych takich jak m.in. Park nad Balatonem. W sąsiedztwie osiedla Kolorowy Gocław znajdują się m.in. szkoły, przedszkola, centrum handlowe Promenada, supermarkety znanych sieci oraz punkty usługowe. Deweloper projektu – firma Yareal – przyczyni się do rozwoju infrastruktury drogowej okolicy poprzez budowę ulicy stanowiącej przedłużenie ul. Międzyborskiej do ul. Jana Nowaka-Jeziorańskiego, przy której przewidziane zostały ogólnodostępne miejsca postojowe, pas zieleni z drzewami i chodniki. Od września br. przy ulicy Międzyborskiej działa biuro inwestycji z mieszkaniem pokazowym o powierzchni 59 mkw.

 

Deweloper projektu – spółka Yareal – ma w swoim portfolio takie inwestycje mieszkaniowe w Warszawie jak Rezydencja Biała i Brylowska 2 (obie na Woli), Londyńska 5 (kameralny budynek apartamentowy realizowany na starej Saskiej Kępie), Rezydencja Konstancińska (powstająca na Sadybie) czy też Hoża 55 (wyróżniona nagrodą CIJ dla najlepszej luksusowej inwestycji mieszkaniowej roku 2013). Obok projektów mieszkaniowych Yareal realizuje również inwestycje biurowe.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA