Warszawa: Pasaż Aniński – ED Invest i spółdzielnia mieszkaniowa budują nowe osiedle na Gocławiu źródło: materiały inwestora

Warszawa: Pasaż Aniński – ED Invest i spółdzielnia mieszkaniowa budują nowe osiedle na Gocławiu

WIZUALIZACJE
Mariusz Bartodziej
Mariusz Bartodziej
REKLAMA
Deweloperzy zamierzają etapować inwestycję w rejonie ulic Jana Nowaka Jeziorańskiego i Mikołajczyka. Na początek stawia budynek wielorodzinny z ponad 80 mieszkaniami – od kawalerek po lokale z czterema pokojami.
ED Invest S.A. oraz Spółdzielnia Mieszkaniowa Orlik-Jantar prowadzą od ubiegłego roku budowę przy ul. Jana Nowaka Jeziorańskiego na warszawskim Gocławiu w dzielnicy Praga-Południe. Termin zakończenia realizacji pierwszego etapu wyznaczyli na IV kwartał 2021 roku. Projekt przygotowała pracownia FS&P Arcus Sp. z o.o. Generalnym wykonawcą jest Instalbud Rzeszów Sp. z o.o.
Pierwsza faza osiedla Pasaż Aniński to siedmiopiętrowy budynek wielorodzinny z 84 mieszkaniami w metrażach do 99,4 mkw., od kawalerek po lokale z czterema pokojami. Mają loggie, balkony lub tarasy. Inwestorzy zapewnili windę, usługi w parterze i dwupoziomowy garaż podziemny.
Zdjęcia i wizualizacje są dostępne w galerii.

Gocław w rozbudowie

REKLAMA
Ci inwestorzy kończą już jedną wspólną inwestycję na Gocławiu. Orlik przy ul. Rogalskiego to siedmiopiętrowy blok z ponad 160 mieszkaniami o metrażach do 72 mkw. Mieszkańcy skorzystają z patio z placem zabaw. O szczegółach pisaliśmy w kwietniu ubiegłego roku.
materiały inwestora
Jak informowaliśmy w sierpniu, na tę część miasta postawił również Profbud Sp. z o.o. Realizuje przy ul. Jugosłowiańskiej inwestycję Yugo o bryle imitującą orła. Wysokość jest zróżnicowana – siedem-trzynaście pięter. W obiekcie znajduje się przeszło 120 lokali. Na ósmym piętrze (pomiędzy dwiema wieżami) deweloper zaaranżuje ogólnodostępny taras.
materiały inwestora

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA