Galeria handlowa w Legionowie k. Warszawy

Galeria handlowa w Legionowie k. Warszawy

mazowieckie
Kajtman
Kajtman
[Legionowo] Galeria "Gondola"
adresLegionowo, Księdza pułkownika Jana Mrugacza
inwestorJerzy Petz
projektantBose International
REKLAMA

Realizacja projektu "Galeria Legionowo" nabiera tępa. Podpisana została umowa z operatorem spożywczym "Piotr i Paweł". Równolegle trwają rozmowy z kolejnymi najemcami. Ruszyła też budowa obiektu.

 

Galeria Legionowo znajduje się w centrum miasta, przy skrzyżowaniu ulic Mrugacza i Piłsudskiego. Inwestycja jest w trakcie realizacji, obecnie trwają zaawansowane prace budowlane na drugiej kondygnacji.

 

Galeria Legionowo będzie miała 10 500 mkw. powierzchni najmu. Na dwóch poziomach będzie 45 lokali handlowo-usługowych. Wśród najemców Galerii Legionowo znajdują się operator spożywczy "Piotr i Paweł", drogeria "Hebe", kolejne umowy z kluczowymi najemcami są w trakcie negocjacji. 

 

Do dyspozycji klientów zostanie oddany do użytku parking na 350 miejsc, z czego ok. 250 miejsc będzie znajdować się na parking podziemnym.

REKLAMA

 

Otwarcie Galerii Legionowo planowane jest na I kwartał 2015 roku. Inwestorem jest Jerzy Petz który zlecił przygotowanie koncepcji architektonicznej firmie Bose International znanej m.in. z projektów Silesia, Bonarka i Korona Kielce.

 

Galeria Legionowo to jedyny tego typu obiekt w 54-tysięcznym mieście położonym 110-tysięcznym powiecie. Daje to ponad 160 tys. osób z siłą nabywczą równą 120% średniej krajowej, mieszkających w strefie oddziaływania Galerii.

 

Komercjalizacją Galerii Legionowo zajmuje się firma Retail Concept, specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Do głównych obszarów jej działalności należą: komercjalizacja i rekomercjalizacja centrów handlowych, opracowania koncepcji architektoniczno-handlowych, a także badania rynkowe dla planowanych i istniejących centrów handlowych. Firma reprezentuje również najemców w procesie rozwoju sieci sklepów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA