Galeria Karuzela buduje się w Żarach

Galeria Karuzela buduje się w Żarach

lubuskie
Kajtman
Kajtman
REKLAMA

Deweloper obiektów handlowych Karuzela przygotowuje projekt w Żarach na skrzyżowaniu ulic Moniuszki i Lotników. Na działkę zostały wydane warunki zabudowy, uprawomocniło się również pozwolenie na budowę. Obiekt będzie miał około 5 tys. mkw. powierzchni najmu, na której znajdzie się 15 punktów handlowo-usługowych. Do dyspozycji klientów będzie ok. 150 miejsc parkingowych.


Obiekt będzie położony przy jednym z ważniejszych skrzyżowań w mieście, przy 9-tysięcznym osiedlu Moniuszki. Miasto ma duży potencjał i chcielibyśmy w przyszłości powiększyć obiekt do 7-8 tys. mkw. – mówi Joanna Marczak z firmy Retail Concept.

REKLAMA
Komercjalizacją Galerii Karuzela zajmuje się firma Retail Concept, specjalizująca się w obsłudze rynku nieruchomości handlowych na terenie całej Polski. Do głównych obszarów jej działalności należą: komercjalizacja i rekomercjalizacja centrów handlowych, opracowania koncepcji architektoniczno-handlowych, a także badania rynkowe dla planowanych i istniejących centrów handlowych. Firma reprezentuje również najemców w procesie rozwoju sieci sklepów.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA