Osiedle Quarta w stanie surowym zamkniętym

Osiedle Quarta w stanie surowym zamkniętym

Warszawa
REKLAMA
Stołeczna firma Totalbud osiągnęła stan surowy zamknięty budowanego przez nią warszawskiego osiedla Quarta. Jest to kompleks czterech dwupiętrowych budynków mieszkalnych zlokalizowany przy ul. Wędrowców 14 na warszawskim Ursynowie. Na powierzchni użytkowej osiedla wynoszącej 4516 m² znajdą się łącznie 52 mieszkania i 111 miejsc parkingowych na parterach budynków.
Realizację inwestycji komentuje kierownik budowy Jakub Pawlik: „Wszystkie prace biegną zgodnie z harmonogramem. Będzie to osiedle o bardzo wysokim standardzie, więc wymaga od nas najwyższej kultury technicznej. Pracujemy z bardzo dobrymi materiałami, w tym także z materiałami naturalnymi, jak sosna w elewacji i okiennicach, co nie jest częste w obecnym budownictwie mieszkaniowym. Wszelkie komponenty, jak wielkogabarytowe okna, inne przeszklenia, płyty włókno-cementowe, drzwi, windy i inne pochodzą od renomowanych producentów. Jest to eleganckie osiedle w dobrym stylu, gdzie nawet bramy segmentowe są kryte tymi samymi płytami co w przypadku elewacji”.
Quartę charakteryzują między innymi bardzo duże przeszklenia. W salonach jedną ze ścian okiennych stanowi wyłącznie szkło na całej wysokości mieszkania. Każdy lokal ma instalacje dające możliwość podłączenia klimatyzacji i kominka. Dużą estetyką charakteryzują się także części wspólne. Podłogi na parterze są wyłożone płytkami, natomiast na piętrach mozaiką dębową.
REKLAMA
Silny nacisk jest położony także na zieleń. Mieszkania na parterach mają stosunkowo duże ogródki. Osiedle będzie również miało plac zabaw dla dzieci. Na przełomie września i października rozpocznie się sadzenie 145 drzew i 3 tys. krzewów.
Oddanie Quarty do użytku nastąpi w ostatnich dniach lutego 2017 r. Zgodnie z umową Totalbud odda osiedle do użytku w stanie deweloperskim.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA