Oddanie Rezydencji Biała coraz bliżej

Oddanie Rezydencji Biała coraz bliżej

Warszawa
REKLAMA

Jeszcze tylko kilka miesięcy dzieli mieszkańców od wprowadzenia się do Rezydencji Białej przy ul. Białej 3. Już niemal 80 proc. mieszkań znalazło swoich nabywców. Obiekt jest w stanie surowym zamkniętym, obecnie trwają prace wykończeniowe, w tym montaż fasady z piaskowca i świerku skandynawskiego.


Po sukcesie na rynku biurowym i uznaniu ekspertów z branży, wyrażonym w postaci licznych nagród, Yareal Polska odnosi kolejne sukcesy – tym razem na rynku mieszkaniowym. – To, co urzeka klientów Rezydencji Biała, oprócz wysokiego standardu wykonania i funkcjonalnej przestrzeni, to lokalizacja praktycznie w centrum, która pozwala załatwić wszystkie codzienne sprawy przy okazji spaceru po okolicy. Rezydencja Biała gwarantuje ciche i kameralne otoczenie, a jednocześnie wszystkie atuty wielkomiejskiego stylu życia w zasięgu ręki: komunikację, kulturę oraz bogatą ofertę handlowo-gastronomiczną – mówi Eric Dapoigny, prezes Yareal Polska.

 

Położona w pobliżu Al. Jana Pawła II i Al. Solidarności, Rezydencja Biała łączy w sobie zalety lokalizacji w samym centrum nowoczesnej stolicy z klimatem urokliwych uliczek starej Warszawy. Bezpośrednie sąsiedztwo Rezydencji Biała to zrewitalizowana ostatnio ulica Chłodna nie tylko zachęcająca do spacerów, ale i oferująca wiele atrakcji kulturalnych.


W Rezydencji Białej znajduje się 77 mieszkań o powierzchni od 30 do 120 mkw. Większość mieszkań ma loggię lub balkon, a dla lokali znajdujących się na parterze zaplanowano prywatne ogródki oddzielone od przestrzeni wspólnej żywopłotami.

REKLAMA


Budynek wyróżnia ponadczasowa architektura, doskonale wpisująca się w charakter okolicy.


Elegancka elewacja częściowo wykonana będzie z beżowego piaskowca szydłowieckiego, używanego w warszawskiej architekturze już od XIX wieku oraz ciemnobrązowego świerku skandynawskiego. Materiały te gwarantują doskonałą ochronę przed działaniem czynników zewnętrznych oraz nadają niezwykłe walory estetyczne.

Generalnym Wykonawcą projektu jest firma Henpol Sp. z o.o. z Lublina, działająca na polskim rynku od ponad dwudziestu lat. Autorem projektu architektonicznego jest pracownia APA Markowski Architekci Sp. z o.o.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA