Rezydencja Biała zakończona sukcesem

Rezydencja Biała zakończona sukcesem

Warszawa
REKLAMA

Od końca października do Rezydencji Biała mogą wprowadzać się pierwsi mieszkańcy. Projekt jest ogromnym sukcesem dewelopera, firmy Yareal Polska, albowiem aż 90 proc. apartamentów zostało sprzedanych jeszcze na etapie budowy. Jest to pierwszy zrealizowany i równocześnie flagowy projekt mieszkaniowy Yareal Polska.


– Atrakcyjna i prestiżowa lokalizacja, kameralna atmosfera, wyjątkowa i ponadczasowa architektura, elastyczne rozwiązania, najwyższej jakości wykończenie, reprezentacyjne lobby wejściowe oraz dbałość o każdy detal – taka jest właśnie Rezydencja Biała
– mówi Eric Dapoigny, prezes Yareal Polska. To zarówno wymarzone miejsce do życia, jak i wartościowy produkt inwestycyjny. Chcieliśmy dać klientom to, co najbardziej doceniają – funkcjonalny układ mieszkań i przemyślane rozwiązania. Dostarczamy produkt dla dojrzałego nabywcy, który ma świadomość jego wartości. Jest to nasz pierwszy obiekt mieszkaniowy, dlatego zależało nam, aby stał się on wyznacznikiem jakości, jaką reprezentują nasze projekty. Chcemy, aby mieszkańcy na co dzień cieszyli się wielkomiejskim stylem życia i korzystali z przywilejów związanych z lokalizacją w samym sercu miastabliskością kawiarni, restauracji i kultury, a równocześnie odczuwali spokój i komfort życia w cichej okolicy – dodaje.

REKLAMA


Rezydencja Biała to sześciopiętrowy budynek z 73 mieszkaniami o powierzchniach od 30 do 150 mkw. oraz parkingiem podziemnym na 83 samochody. Większość apartamentów posiada loggię lub balkon, a lokale na parterze mają również prywatne ogródki. Architektura budynku bryłą koresponduje z otaczającą zabudową, a fasada z beżowego piaskowca, często używanego w stolicy już od XIX w., nawiązuje do świetności warszawskiego budownictwa. Unikalny charakter elewacji nadaje użyta na najwyższej kondygnacji okładzina z ciemnobrązowego świerku skandynawskiego. Wysokiej klasy materiały, oprócz walorów estetycznych, cechuje również ponadczasowy charakter i trwałość. Dla komfortu przyszłych mieszkańców oraz sąsiadów Rezydencji Biała, na tyłach budynku powstanie ogólnodostępny skwer miejski z placem zabaw dla dzieci.


Yareal Polska realizuje obecnie drugi projekt apartamentowy o wysokim standardzie w Warszawie – „Hożą 55”, której zakończenie przewidziane jest na 2013 r.

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA