[Poznań] Prawie wszystkie mieszkania w Vilda Park w Poznaniu sprzedaneźródło: Materiały inwestora

[Poznań] Prawie wszystkie mieszkania w Vilda Park w Poznaniu sprzedane

REKLAMA
Osiedle Vilda Park, poznańska inwestycja BPI Real Estate Poland, odnotowała 95% sprzedanych mieszkań. Po 24 miesiącach od rozpoczęcia belgijski deweloper zakończył także budowę inwestycji, która uzyskała już pozwolenie na użytkowanie. Jest to czwarty zakończony sukcesem projekt spółki w Polsce. Sprzedaż mieszkań zbliża się do finału, w ofercie osiedla dostępnych zostało już kilka ostatnich lokali. Na terenie nieruchomości powstało łącznie 248 mieszkań oraz 7 lokali usługowych.
Vilda Park jest naszą pierwszą inwestycją w Poznaniu. Jest to bardzo dobrze zaprojektowany i przemyślany projekt, spełniający potrzeby przyszłych mieszkańców. Osiedle zostało stworzone dla osób, które docenią nasze nieszablonowe podejście do detali i dbałość o szczegóły. Cieszę się, że sprzedaż osiedla zmierza ku końcowi. Podobnie jak wcześniejsze nasze inwestycje, Vilda Park cieszyła się dużym zainteresowaniem kupujących – powiedział Wojciech Smolak, dyrektor Departamentu Sprzedaży i Marketingu. 
Vilda Park to nowoczesne osiedle znajdujące się w Poznaniu przy ulicy Droga Dębińska. Wyjątkowa lokalizacja oraz nowoczesna architektura to jedne z wielu atutów inwestycji. Dzięki bliskości terenów zielonych i rekreacyjnych oraz najważniejszych punktów handlowych, kulturalnych i finansowych, położenie Vilda Park jest szczególnie atrakcyjne dla osób lubiących aktywnie spędzać czas.
Nasze inwestycje powstają przede wszystkim z myślą o potrzebach mieszkańców, więc cieszy nas, że projekt Vilda Park doceniają klienci. A najlepszym potwierdzeniem jest status sprzedaży – 95% to świetny wynik! Mocny akcent położyliśmy na architekturę zieleni, która już niedługo rozkwitnie i odzwierciedli indywidualny charakter osiedla. Dużo pracy włożyliśmy w to, aby Vilda Park pasowała, a jednak także wyróżniała się od okolicznych budynków – powiedział Andrzej Świder, dyrektor projektu BPI Real Estate Poland.
W inwestycji powstało łącznie 248 funkcjonalnych mieszkań. Do każdego z lokali przynależy ogródek lub przestronny balkon. W budynku znajdują się także komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym i naziemne miejsca postojowe. Na terenie osiedla zaprojektowano przyjazne i dostępne dla wszystkich przestrzenie wspólne – zielony dziedziniec oraz oryginalny plac zabaw dla dzieci w formie krajobrazów. W Vilda Park zastosowano ciekawe i przyjazne środowisku rozwiązania. Poza nasadzeniami obejmującymi 110 drzew oraz kilka tysięcy roślin z 47 gatunków, w inwestycji znalazły się domki dla jerzyków, a także specjalne ogródki przeznaczone do ekologicznych upraw ziół i warzyw.
Podłoże, na którym powstała inwestycja oraz posadowienie w bliskiej odległości koryta rzeki sprawiły, że przy budowie mogliśmy wykorzystać globalne doświadczenie grupy CFE. Cieszę się, że bezpiecznie i z sukcesem dotarliśmy do terminowego końca jej realizacji – Bruno Lambrecht, dyrektor generalny CFE Polska.
Nowoczesny styl projektu Vilda Park to efekt pracy architektów z biura Litoborski + Marciniak, które wyróżnia wysoka jakość i różnorodność materiałów wykończeniowych typu drobnoziarnisty tynk szlachetny, drewno czy szkło. Portal internetowy Rynek Pierwotny wyróżnił osiedle Vilda Park, które zajęło II miejsce w rankingu najlepszych inwestycji w Poznaniu w IV kwartale 2018 roku. Inwestycja została zakończona po ponad 24 miesiącach budowy, która ruszyła w kwietniu 2018 roku. Generalnym wykonawcą osiedla było CFE Polska.
BPI Real Estate w Polsce realizuje także inne ciekawe inwestycje w największych miastach w Polsce. We Wrocławiu powstaje kompleks typu mixed-use Bulwary Książęce, natomiast w Warszawie dwa najnowsze projekty dewelopera – Rezydencja Barska na Ochocie oraz inwestycja wolaRE na Woli.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz

Najnowsze artykuły

Kamienica Wilcza 19 w Warszawie gotowa
Deweloper RealCo, działający od 2010 roku na polskim rynku nieruchomości, zakończył rewitalizację XI...
Pod Wrocławiem powstanie Frontier Park Wrocław
Frontier Estates, europejski deweloper, planuje znacząco poprawić efektywność magazynowania, sprzeda...
Warszawa: Panattoni wybuduje City Logistics Warsaw IV
Panattoni, lider rynku nieruchomości przemysłowych w Europie, zakupił działkę o powierzchni 8,2 ha n...
Przy ulicy Zielnej 37 w Warszawie powstaje biurowiec Central Point [FILM]
W samym centrum Warszawy, tuż przy stacji metra Świętokrzyska powstaje nowy biurowiec Central Point....
Wrocław: Trwa budowa 14-kondygnacyjnego biurowca MidPoint 71 [ZDJĘCIA]
Przy jednej z najważniejszych ulic stolicy Dolnego Śląska powstaje nowy biurowiec MidPoint 71. Zapra...
Środa Śląska: na terenie byłego zakładu produkcyjnego powstanie zespół handlowo-usługowy
W Środzie Śląskiej na terenie byłego zakładu przy ul. Wrocławskiej trwa przygotowanie terenu po wybu...
Nowy Rynek w Poznaniu wynajęty przez Allegro
Ponad 26 tys. mkw. – właśnie taką powierzchnię w budynku D poznańskiego kompleksu biurowego Nowy Ryn...
Primark otworzy sklep w Katowicach
Sieć sklepów Primark poinformowała o zamiarze otwarcia swojego kolejnego sklepu w Polsce. Tym razem...
Hotel Wieniawa przy ulicy Gajowickiej przestaje być izolatorium dla chorych na CoVid-19
Należący do Polskiego Holdingu Hotelowego (PHH) Hotel Wieniawa we Wrocławiu od wtorku, 19 stycznia 2...
Postępują prace przy budowie S3 zadanie III, odcinek Bolków – Kamienna Góra [FILM]
W 2021 roku Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad będzie kontynuowała realizację prac na trz...