Prawie wszystkie mieszkania w Vilda Park w Poznaniu sprzedaneźródło: Materiały inwestora

Prawie wszystkie mieszkania w Vilda Park w Poznaniu sprzedane

Poznań
REKLAMA
Osiedle Vilda Park, poznańska inwestycja BPI Real Estate Poland, odnotowała 95% sprzedanych mieszkań. Po 24 miesiącach od rozpoczęcia belgijski deweloper zakończył także budowę inwestycji, która uzyskała już pozwolenie na użytkowanie. Jest to czwarty zakończony sukcesem projekt spółki w Polsce. Sprzedaż mieszkań zbliża się do finału, w ofercie osiedla dostępnych zostało już kilka ostatnich lokali. Na terenie nieruchomości powstało łącznie 248 mieszkań oraz 7 lokali usługowych.
Vilda Park jest naszą pierwszą inwestycją w Poznaniu. Jest to bardzo dobrze zaprojektowany i przemyślany projekt, spełniający potrzeby przyszłych mieszkańców. Osiedle zostało stworzone dla osób, które docenią nasze nieszablonowe podejście do detali i dbałość o szczegóły. Cieszę się, że sprzedaż osiedla zmierza ku końcowi. Podobnie jak wcześniejsze nasze inwestycje, Vilda Park cieszyła się dużym zainteresowaniem kupujących – powiedział Wojciech Smolak, dyrektor Departamentu Sprzedaży i Marketingu. 
Vilda Park to nowoczesne osiedle znajdujące się w Poznaniu przy ulicy Droga Dębińska. Wyjątkowa lokalizacja oraz nowoczesna architektura to jedne z wielu atutów inwestycji. Dzięki bliskości terenów zielonych i rekreacyjnych oraz najważniejszych punktów handlowych, kulturalnych i finansowych, położenie Vilda Park jest szczególnie atrakcyjne dla osób lubiących aktywnie spędzać czas.
Nasze inwestycje powstają przede wszystkim z myślą o potrzebach mieszkańców, więc cieszy nas, że projekt Vilda Park doceniają klienci. A najlepszym potwierdzeniem jest status sprzedaży – 95% to świetny wynik! Mocny akcent położyliśmy na architekturę zieleni, która już niedługo rozkwitnie i odzwierciedli indywidualny charakter osiedla. Dużo pracy włożyliśmy w to, aby Vilda Park pasowała, a jednak także wyróżniała się od okolicznych budynków – powiedział Andrzej Świder, dyrektor projektu BPI Real Estate Poland.
W inwestycji powstało łącznie 248 funkcjonalnych mieszkań. Do każdego z lokali przynależy ogródek lub przestronny balkon. W budynku znajdują się także komórki lokatorskie oraz miejsca postojowe w garażu podziemnym i naziemne miejsca postojowe. Na terenie osiedla zaprojektowano przyjazne i dostępne dla wszystkich przestrzenie wspólne – zielony dziedziniec oraz oryginalny plac zabaw dla dzieci w formie krajobrazów. W Vilda Park zastosowano ciekawe i przyjazne środowisku rozwiązania. Poza nasadzeniami obejmującymi 110 drzew oraz kilka tysięcy roślin z 47 gatunków, w inwestycji znalazły się domki dla jerzyków, a także specjalne ogródki przeznaczone do ekologicznych upraw ziół i warzyw.
REKLAMA
Podłoże, na którym powstała inwestycja oraz posadowienie w bliskiej odległości koryta rzeki sprawiły, że przy budowie mogliśmy wykorzystać globalne doświadczenie grupy CFE. Cieszę się, że bezpiecznie i z sukcesem dotarliśmy do terminowego końca jej realizacji – Bruno Lambrecht, dyrektor generalny CFE Polska.
Nowoczesny styl projektu Vilda Park to efekt pracy architektów z biura Litoborski + Marciniak, które wyróżnia wysoka jakość i różnorodność materiałów wykończeniowych typu drobnoziarnisty tynk szlachetny, drewno czy szkło. Portal internetowy Rynek Pierwotny wyróżnił osiedle Vilda Park, które zajęło II miejsce w rankingu najlepszych inwestycji w Poznaniu w IV kwartale 2018 roku. Inwestycja została zakończona po ponad 24 miesiącach budowy, która ruszyła w kwietniu 2018 roku. Generalnym wykonawcą osiedla było CFE Polska.
BPI Real Estate w Polsce realizuje także inne ciekawe inwestycje w największych miastach w Polsce. We Wrocławiu powstaje kompleks typu mixed-use Bulwary Książęce, natomiast w Warszawie dwa najnowsze projekty dewelopera – Rezydencja Barska na Ochocie oraz inwestycja wolaRE na Woli.
Źródło: materiały prasowe

Komentarze (0)

Napisz komentarz
REKLAMA